archirama.pl

Architektura Warszawy. Złota 44 projektu Daniela Libeskinda: najwyższy w Unii Europejskiej apartamentowiec już na ukończeniu. We wrześniu zaprezentowane zostaną wnętrza

Architektura Warszawy. Złota 44 projektu Daniela Libeskinda to najwyższy w Unii Europejskiej apartamentowiec, którego budowa zbliża się do końca. We wrześniu deweloper otworzy na 50. piętrze budynku przestrzeń pokazową o powierzchni 1000 mkw.  Za architekturę wnętrz w całym apartamentowca odpowiedzialny jest Jonathan Clarke z pracowni Woods Bagot z siedzibą w Londynie

Architektura Warszawy. Złota 44 projektu Daniela Libeskinda: najwyższy w Unii Europejskiej apartamentowiec  już na ukończeniu. We wrześniu pokażą wnętrza

Architektura Warszawy. Złota 44 projektu Daniela Libeskinda to najwyższy w Unii Europejskiej apartamentowiec, którego budowa zbliża się do końca. We wrześniu deweloper otworzy na 50. piętrze budynku przestrzeń pokazową o powierzchni 1000 mkw.

Fot: materiały prasowe

Architektura Warszawy. Złota 44 projektu Daniela Libeskinda to najwyższy w Unii Europejskiej apartamentowiec, którego budowa zbliża się do końca. We wrześniu deweloper otworzy na 50. piętrze budynku przestrzeń pokazową o powierzchni 1000 mkw.

Architektura Warszawy – przestrzeń pokazowa o powierzchni 1000 mkw

W tzw. Marketing Suite klienci będą mogli przekonać się jak będą wyglądały nie tylko wnętrza mieszkań, ale także przestrzeń wspólna w Złotej 44. Za architekturę wnętrz Złotej 44 zarówno apartamentów jak i przestrzeni wspólnych odpowiedzialny jest Jonathan Clarke z pracowni Woods Bagot z siedzibą w Londynie.

Złota 44 projektu Daniel Libeskinda – luksusowe wnętrza

Jak będzie wyglądała przestrzeń Marketing Suite w Złotej 44? Nie wiadomo. Deweloper, czyli Orco Property Group trzyma wszystko w tajemnicy i dopiero we wrześniu ujawni  architekturę wnętrz Złotej 44. Wiadomo jednak, że liczba mieszkań wzrośnie z 251 do 266. Na ósmym piętrze zaś, właściciele apartamentów Złota 44 będą mieli własną przestrzeń rekreacyjną ze strefą fitness, siłownią i basenem o długości 25 metrów. Le Club z kolei wyposażony będzie w bar oraz zielony taras, business lounge i sale konferencyjną, bibliotekę, a także sale kinową do organizacji prywatnych pokazów filmowych.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 24.07.2013 17:53

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!