archirama.pl

Architektura Wrocławia. The Avenue projektu Kuryłowicz & Associates rośnie we Wrocławiu.

Architektura Wrocławia. The Avenue projektu Kuryłowicz&Associates to kompleks zlokalizowany na  pograniczu dwóch wrocławskich osiedli - Biskupina i Sępolna. Inwestycja swoim kameralnym charakterem i architekturą nawiązuje do zabytkowej zabudowy tej okolicy.

Architektura Wrocławia. The Avenue projektu Kuryłowicz & Associates rośnie we Wrocławiu.

Do wykończenia części wspólnych budynku zostaną użyte materiały najwyższej jakości, a blasku nadadzą im prace wrocławskich artystów. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim.

Fot: materiały prasowe

Architektura Wrocławia. The Avenue autorstwa Kuryłowicz & Associates to luksusowy kompleks zlokalizowany na działce pomiędzy Parkiem Szczytnickim, a Biskupińskim. Jego inwestorem jest spółka i2 DEVELOPMENT. Realizacja inwestycji już się rozpoczęła.

Architektura Wrocławia - The Avenue projektu Kuryłowicz & Associates

The Avenue składać się będzie z jednego budynku w kształcie litery U. Na dwóch piętrach i parterze rozplanowano w sumie 38 mieszkań od kawalerek o powierzchni 23 mkw przez mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, aż do 4-pokojowych, których metraż sięga do 134 mkw. Do każdego lokalu przypisany będzie balkon, loggia lub prywatny ogród. Na podziemnej kondygnacji znajdzie się parking. Budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy, drzwi antywłamaniowe,  wideofony, monitoring oraz system klucza generalnego. Do wykończenia części wspólnych budynku zostaną użyte materiały najwyższej jakości, a blasku nadadzą im prace wrocławskich artystów. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim.

Autor: Dorota Tomaszewska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 13.01.2014 15:00

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!