archirama.pl

BLOK Z NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĄ. PROJEKT W STYLU NOWOCZESNYM Z PRACOWNI GRUPA 5 ARCHITEKCI

NOWOCZESNE WNĘTRZA I NOWOCZESNA ARCHITEKTURA. To projekt osiedla InCity utrzymanego w nowoczesnym stylu, który przygotowała pracownia Grupa 5 Architekci.

Blok z nowoczesną architekturą 1

Osiedle z nowoczesną architekturą projektu Grupa 5 Architekci

Fot: grupa 5 architekci

Osiedle z nowoczesną architekturą, zaprojektowane przez architektów z pracowni Grupa 5 Architekci, osiągnęło "stan zero" konstrukcji. "InCity" to nowe osiedle bloków mieszkalnych przy ulicy Siedmiogrodzkiej na warszawskiej Woli. To kolejna inwestycja zmieniająca klimat i architekturę przemysłowej niegdyś dzielnicy Warszawy. Projekt zakłada przede wszystkim budowę mieszkań 2 i 3 pokojowych o powierzchni do 65 m2. Mieszkania o metrażu powyżej 85m2 stanowią 10 proc. inwestycji. - Apartamenty InCity powstaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. - mówi Rafał Grzelewski, z pracowni Grupa 5 Architekci.

OSIEDLE Z NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĄ

Do wykończenia budynku wykorzystane będą: cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień. Funkcjonalna i estetyczna recepcja na parterze będzie wizytówkę wysokiego standardu. Dodatkową atrakcję stanowić będą dziedziniec z ogródkiem oraz plac zabaw, stworzone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku. Całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom. Na parterze znajdą się lokale usługowo-handlowe, a pod budynkiem dwupoziomowy parking.

>>NOWOCZESNA CHIŃSKA ARCHITEKTURA. WEIHAI PAVILION

Generalnym wykonawcą jest firma Unibep, Inwestorem zaś spółka Okam. Zakończenie budowy planowane jest w czerwcu 2015 r. Powierzchnia użytkowa: 27768 m2 Powierzchnia handlowa: 3052 m2 Lokali mieszkalnych: 483 Kondygnacje nadziemne: 8 - 17

Autor: materiały prasowe, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: grupa 5 architekci
Data publikacji: 6.09.2012 11:33

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!