archirama.pl

DOM JUSTINA BIBERA. WILLA BIBERA I SELENY GOMEZ W KALIFORNII

DOM JUSTINA BIBERA stoi na wzgórzach Hollywood w Kalifornii. Dom Justina Bibera to okazała willa w nowoczesnym stylu. Wnętrza domu Justina Bibera to eklektyzm i połączenie różnych stylów aranżacji wnętrz. Zobacz dom gwiazdy muzyki pop.  

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Dom Justina Bibera to dom prawdziwej gwiazdy. Biber kupił okazałą willę na wzgórzach Hollywood z przepięknym widokiem na panoramę miasta. Młoda gwiazda muzyki pop zamieszkała w domu ze swoją sympatią Selena Gomez. Rezydencja Bibera kosztowała około 11 mln dolarów. Dom składa się z pięciu sypialni i trzech łazienek oraz okazałego holu i tarasu.

Dom Bibera to prosta bryła składająca się z mniejszych sześciennych brył. W elewacji i elementach konstrukcyjnych wykorzystano ciekawe połączenia szkła, metalu i drewna. Dom swoim stylem nawiązuje do modernistycznej tradycji. Atrakcyjności dodaje mu duża ilość szkła użytego w elewacji.

WNĘTRZA DOMU JUSTINA BIBERA

Wnętrze domu Justina Bibera to eklektyzm różnych stylów z przewagą stylu nowoczesnego. Ściany to połączenie betonu i kamienia. Dominują naturalne kolory materiałów i biel. Designer projektujący wnętrze domu Justina Bibera wzbogacił nowoczesne wnętrze o wiele dodatków w stylu art deco. Ciepłego klimatu salonowi dodaje stylowy kominek i naturalne drewno do palenia w nim. Ciekawym elementem są wyeksponowane stalowe elementy konstrukcyjne dodające coś z loftów, industrialny sznyt.

>>DOMY GWIAZD. ZOBACZ DOM CRISTIANO RONALDO

Oprócz wielu roślin uwagę przykuwają fotele nawiązujące do wzornictwa lat 60. Przestronna sypialnia to minimalizm wnętrza. Tu białe ściany łączą się z ciepłym naturalnym wnętrzem. Z kolei jadalnia to duzy stół z akacjowego drewna z retro meblami w stylu Ludwika XVII. Z wnętrza domu jest wyjście na okazały zadaszony taras z widokiem na wzgórza Hollywood. Zwieńczeniem tarasu jest basen urywający się jak wodospad na krawędzi budynku.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 5.09.2012 12:16

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!