archirama.pl

Gazeta.pl Warszawa: Śmieją się z naszej prezydencji. Wystawa rysunków

Muzeum Karykatury zaprasza na wystawę przygotowaną z okazji objęcia przez Polskę Prezydencji w Unii Europejskiej. Zobaczymy m.in. rysunki mistrzów: Gałowskiego, Raczkowskiego, Sawki czy Mleczki

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Europejskie Impresje/European Impressions to wybór prac dwunastu najsłynniejszych polskich karykaturzystów i satyryków, które tworzą inteligentny komentarz do historycznych, ale przede wszystkim bieżących wydarzeń społecznych na linii Polska - Europa, rzeczywistości Unii Europejskiej i polskiej w niej obecności.

czytaj całość > > >

Źródło: Gazeta.pl Warszawa
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 22.06.2011 12:07

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!