archirama.pl

GDZIE MIESZKA POLSKA REPREZENTACJA NA EURO 2012. Reprezentacja Polski zamieszkała w HOTELU HYATT

Piłkarska reprezentacja Polski zamieszkała na czas Euro 2012 w hotelu Hyatt. Piłkarze Franciszka Smudy trenują na stadionie warszawskiej Polonii. Stąd Polacy pojadą na mecz z Rosją na Stadionie Narodowym. Zobacz Hotel Hyatt, w którym na Euro mieszka Polska reprezentacja.

Hotel Hyatt

W Hotelu Hyatt Regency Warsaw mieszka na Euro 2012 reprezentacja Polski

Fot: Wistula/WIKIMEDIA

Za swoje centrum pobytowe na czas Euro 2012 polska reprezentacja obrała warszawski hotel Hyatt Regency Warsaw. Polscy piłkarze zamieszkali w pięciogwiazdkowym hotelu w centrum Warszawy niedaleko Belwederu i ambasady Rosji. Tutaj będą odpoczywać po meczach Euro 2012. Luksusowy hotel dysponuje 250 pokojami. Do dyspozycji piłkarzy Franciszka Smudy są klub fitness i SPA, kryty basen, siłownia, kasyno, włoska restauracja, bar, sala balowa oraz kilka sal konferencyjnych.

Wnętrza hotelu, w którym zamieszkała polska reprezentacja są urządzone w nowoczesnym stylu. Po meczowych trudach wypocząć reprezentantom Polski pomogą nie tylko luksusowo wyposażone pokoje, ale ich spokojny i stonowany klimat.

GDZIE TRENUJE POLSKA REPREZENTACJA NA EURO 2012?

Piłkarze reprezentacji Polski na Euro 2012 trenują pod wodzą Franciszka Smudy na stadionie Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej. Na treningi na Polonii polscy piłkarze dojeżdżają autokarem z hotelu Hyatt, w którym mieszkają. Stadion Polonii może pomieścić ponad 7 tys. widzów. Wyposażony jest w nowoczesną murawę i pełne oświetlenie. Do dyspozycji piłkarzy Franciszka Smudy jest pełne zaplecze stadionowe wraz z szatniami. Właśnie na stadionie Polonii Polska reprezentacja przygotowuje się do meczu z Rosją i Czechami. Warto dodać, że frontowa fasada stadionu Polonii uchodzi za wyjątkową perłę warszawskiej architektury.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Wistula/WIKIMEDIA
Data publikacji: 11.06.2012 16:29

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!