archirama.pl

Gdzie mieszkają reprezentacje na Euro 2012? Czesi we Wrocławiu, grecy pod Warszawą, Niemcy w Gdańsku

Mecz otwarcia Euro 2012 na Stadionie Narodowym już 8 czerwca. Część reprezentacji na Euro 2012 już mieszka w Polsce. Piłkarze reprezentacji Czech zamieszkali we Wrocławiu w Hotelu monopol. Drużyna Grecji na Euro 2012 mieszka nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą. A piłkarze reprezentacji Niemiec zamieszkali w Gdańsku.

Odlotowe fotele dla trenerów i rezerwowych

Odlotowe fotele dla trenerów i rezerwowych

Fot: Narodowe Centrum Sportu

Reprezentacja Czech zamieszka na Euro we Wrocławiu

Pierwsze mecze Euro 2012 już za kilka dni. Część reprezentacji na Euro 2012 już jest w Polsce. Piłkarze Czech przyjechali pociągiem do Wrocławia. Czeska reprezentacja na czas Euro 2012 wybrała Hotel Monopol we Wrocławiu. To luksusowy i stylowe miejsce w centrum miasta. Hotel Monopol odwiedzali znani ludzie filmu i sztuki. W Monopolu powstawały niezapomniane sceny „Popiołu i Diamentu” z udziałem Zbyszka Cybulskiego, w nim Picasso stworzył słynnego gołąbka pokoju; tutaj, podczas swojej wizyty w Polsce mieszkała Marlene Dietrich. Reprezentacja Czech, trzeba przyznać, mieszka w naprawdę stylowych wnętrzach, urządzonych między innymi w meble Ludwiga Van der Rhoe.

>>Na Euro 2012 RONALDO I DRUŻYNA PORTUGALII zamieszkają w Opalenicy. Zobacz hotel dla Ronaldo

Reprezentacja Grecji zamieszka na Euro w Jachrance

Reprezentacja Grecji na czas Euro 2012 będzie mieszkać pod Warszawą w Jachrance nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego. Piłkarze Grecji zamieszkają w hotelu Warszawianka Wellness & Spa w Jachrance. Tutaj będą nocować i odpoczywać. Na miejsce swoich treningów drużyna Grecji wybrała Stadion Miejskim w Legionowie.

Reprezentacja Niemiec na Euro zamieszka w Gdańsku

Drużyna Niemiec zatrzyma się na czas Euro 2012 w pięciogwiazdkowym Dworze Oliwskim. Piłkarze reprezentacji Niemiec wybrali to miejsce przede wszystkim ze względu na klimat i bliskość morza, co jak podkreślają zapewni im spokój wewnętrzny. Oddana w dzierżawę ziemia, obok stylowego dworku ze strzechą, zamieniła się w boisko treningowe stworzone przez samych Niemców. Reprezentacja będzie wypoczywać w luksusowych wnętrzach tradycyjnego dworku polskiego.

>>EURO 2012 - Stadion Narodowy „od szatni”: pomieszczenia dla zawodników. Zobacz Stadion Narodowy od środka!

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Narodowe Centrum Sportu
Data publikacji: 5.06.2012 15:24

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!