archirama.pl

Gdzie zamieszkała reprezentacja Hiszpanii? Hiszpanie na Euro 2012 mieszkają w Gniewinie

Gdzie mieszkają piłkarze drużyny Hiszpanii? Reprezentacja Hiszpanii na swoją bazę pobytową podczas Euro 2012 wybrali hotel w miejscowości Gniewino koło Gdańska. Zobacz hotel, w którym na Euro 2012 mieszka reprezentacja Hiszpanii.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

 Piłkarze Hiszpanii mieszkają w Gniewinie. Gniewino leży w niedalekiej odległości od centrum Gdańska. Tutaj reprezentacja Hiszpanii ma spokój potrzebny podczas treningów. Ale z gniewna nie daleko jest na stadion w Gdańsku, gdzie grają Hiszpanie. Piłkarze reprezentacji Hiszpanii zarezerwowali pokoje w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie.

Hotel Mistral położony jest 70 km od PGE Areny, gdzie będą odbywać się zarówno mecze turniejowe mistrzostw, jak i treningi Hiszpanów. O wyborze hotelu zdecydował wysoki poziom jego przygotowania pod względem standardu i wyposażenia apartamentów. Dla hiszpańskich piłkarzy ważne było bardzo dobre przygotowanie Hotelu Mistral pod kątem zaplecza sportowego.

Hotel oddaje do dyspozycji drużynie Hiszpanii gabinety SPA, basen, sauny (suchą, infrared, łaźnię parową), hammam, grotę lodową, jacuzzi, słoneczną łąkę, solarium, siłownię, salę fitness oraz cardio. Z takim zapleczem drużyna Hiszpanii na pewno zachwyci podczas swoich występów na EURO 2012.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 11.06.2012 17:06

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!