archirama.pl

IV Kongres Ruchów Miejskich

Partycypacja społeczna, rewitalizacja, polityka mieszkaniowa w Polsce to niektóre tematy, które omawiane będą podczas IV Kongresu Ruchów Miejskich w Gorzowie Wielkopolskim

IV Kongres Ruchów Miejskich, wrzesień 2015

Przestrzeń publiczna, rewitalizacja... IV Kongres Ruchów Miejskich, wrzesień 2015

Fot: www.kongresruchowmiejskich.pl

Nie tylko przestrzeń publiczna

Tegoroczny, IV Kongres Ruchów Miejskich odbywa się w Gorzowie Wielkopolskim, będzie się toczyć od 18 do 20 września 2015. Jeszcze przez kilka dni można nadsyłać zgłoszenia do udziału. Rekrutacja kończy się 31 sierpnia 2015. Prowadzona jest przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Kongresu.
W szczególności zapraszamy miejskich aktywistów i działaczy, członków oddolnych inicjatyw i organizacji pozarządowych, urzędników, dziennikarzy, ekspertów, badaczy, urzędników, polityków i samorządowców, którzy akceptują 9 Tez Miejskich i wyrażają chęć do pracy nad ich rozwinięciem oraz dalszym wprowadzaniem w życie – zachęcają do udziału organizatorzy spotkania.

W programie tegorocznej edycji są warsztaty związane z wyzwaniami z polityki miejskiej, debata z udziałem reprezentantów partii i stronnictw politycznych, dyskusja o polityce kulturalnej małych i średnich miast, wystawa „Kultura zmiany” i inne wydarzenia.

Podczas pobytu w Gorzowie Wielkopolskim uczestnikom zagwarantowany jest nocleg, lunch i przekąski. Opłata wpisowa wynosi 60 zł.
Więcej informacji: www.kongresruchowmiejskich.pl

Autor: KZ
Zdjęcia: www.kongresruchowmiejskich.pl
Data publikacji: 18.08.2015 15:26

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!