archirama.pl

Jak projektować w SketchUp – konferencja dla użytkowników programu

W dniach 25-26 maja 2017 roku, w Zakopanem odbędzie się konferencja 3D BaseCamp Polska. Jest to największe w kraju wydarzenie dedykowane użytkownikom oprogramowania SketchUp. W Polsce konferencja odbywa się po raz pierwszy.

Konferencja BaseCamp 2017

W dniach 25-26 maja 2017 roku, w Zakopanem odbędzie się konferencja 3D BaseCamp Polska

Fot: ProGrupa - materiały prasowe

Konferencja 3D BaseCamp Polska to pierwsza polska edycja wydarzenia odbywającego się do tej pory w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Japonii. Konferencja jest organizowana przez poznańską firmę ProGrupa.

Konferencja dla użytkowników oprogramowania SketchUp – co zaplanowali organizatorzy?

Podczas dwóch dni 3D BaseCamp uczestnicy mogą wziąć udział w części wykładowej oraz warsztatowej. Prelegentami będą uznani architekci, producenci programów SketchUp, V-Ray oraz różnych wtyczek. Podczas konferencji przedstawione zostaną m.in. rozwiązania dedykowane dla SketchUp, praktyczne wskazówki do optymalnego projektowania 3D czy doświadczenia polskich architektów. Interesującym będzie także przegląd innowacyjnych rozwiązań dla branży budowlanej jak np. hologramów i rzeczywistości mieszanej (Mixed Reality) - wynik współpracy Trimble SketchUp i Microsoft HoloLens.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie konferencji.

Autor: ProGrupa - materiały prasowe
Zdjęcia: ProGrupa - materiały prasowe
Data publikacji: 27.01.2017 08:36

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!