archirama.pl

Jaka restauracja przejdzie Kuchenną Rewolucję Magdy Gessler 26 kwietnia?

Bohaterem 10 odcinka Kuchennych Rewolucji będzie restauracja „Niebieski Parasol” w Chojnowie. Zobacz wnętrze, które oceni Magda Gessler.

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler odcinek 10

Kuchenne Rewolucje: Magda Gessler w restauracji "Niebieski Parasol"

Fot: tvn.pl

...a my już wiemy jak nazywać będzie się restauracja po rewolucji Magdy Gessler. Nowa restauracja nazywa się „Pod Jeleniem”. Właścicielka restauracji w tydzień po rewolucji, która odbyła się po koniec stycznia b.r , mówiła, że jest pełna obaw co do tego, czy zmiany przyniosą oczekiwany efekt. Na planie nie obyło się bez wybuchów emocji, a całe przedsięwzięcie kosztowało personel bardzo dużo pracy, teraz wszyscy w ogromnym napięciu czekają na ostatnie efekty – te po emisji najnowszego odcinka Kuchennych Rewolucji. Nas najbardziej interesują zmiany we wnętrzu lokalu, jakie dokonają się po wizycie warszawskiej (a ostatnio również krakowskiej) restauratorki. Nie raz udowadniała, że niewielkie zmiany potrafią na dobre odmienić każde pomieszczenie. Już teraz zobaczcie zdjęcia z najnowszego, 10 odcinka Kuchennych Rewolucji, a na pełny efekt musimy zaczekać do czwartku wieczorem.

>>Zobacz jak wyglądają warszawskie lokale Gessler w środku

„W poniemieckim miasteczku na Dolnym Śląsku, Chojnowie, znajduje się restauracja „Niebieski Parasol”. Jej właścicielką jest pani Małgosia, która jest jednocześnie dyrektorem ośrodka rehabilitacyjnego dla osób starszych. Początkowo lokal miał być zapleczem kuchennym dla podopiecznych ośrodka, z czasem jednak postanowiono otworzyć go również dla mieszkańców Chojnowa. Niestety goście z zewnątrz niezbyt chętnie tu zaglądają. Pani Małgosia wini za to swój personel, głównie kuchenny. Twierdzi, że kucharki gotują niesmacznie i bez pomysłu. Pracownice o wszystko oskarżają czepialską panią dyrektor. Zła atmosfera wpływa na to, że nikt nie ma tu mobilizacji do lepszej, efektywniejszej pracy.” 

 

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: tvn.pl
Data publikacji: 24.04.2012 13:34

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!