Architektura
ARCHITEKTURA
Konkurs na bulwary

Konkurs na bulwary nad Wisłą w Warszawie – sprawdź terminy i warunki konkursowe

  • Komentarze

Bulwary nad Wisłą

Bulwary nad Wisłą w Warszawie na wysokości Starego Miasta

Fot: Tadeusz Rudzki / Wikimedia Commons

Ogłoszono konkurs na przygotowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej obiektów użyteczności publicznej oraz fragmentu bulwarów wiślanych. Najlepsza z nadesłanych koncepcji ma zostać zrealizowana.

Kolejny fragment bulwarów wiślanych w Warszawie zostanie zagospodarowany. Tym razem przyszedł czas na fragment od mostu Świętokrzyskiego do Cypla Czerniakowskiego ze szczególnym uwzględnieniem terenu Skweru Kahla. Poza bulwarami konkurs obejmuje również przygotowanie koncepcji na obiekty użyteczności publicznej, które znajda się na tym terenie.

Bulwary nad Wisłą - terminy konkursowe

Do 23 stycznie 2017, do godziny 15:00, chętni do wzięcia udziału w konkursie, muszą złożyć poprawnie wypełniony wniosek do udziału w konkursie. Wnioski składa się w siedzibie SARP, na ul, Foksal 2. Weryfikacja wniosków i informacja o dopuszczeniu do udziału w konkursie powinna pojawić się do 13.02.2017.

Konkurs na bulwary nad Wisłą jest dwuetapowy i realizacyjny (zostanie wykonany na podstawie przygotowanych projektów budowlanych). I etap konkursu to opracowania studialne (wytyczne do projektowania), które należy złożyć do 15.05.2017 roku w SARP, przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

II etap konkursu na bulwary nad Wisłą oraz wyniki

Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w drugim etapie konkursu, muszą złożyć prace konkursowe do dnia 4.09.2017. Wyników możemy spodziewać się 18.09.2017 roku. Uczestnik konkursu, którego pracę jury uzna za najlepszą, zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, których przedmiotem będzie ustalenie zakresu i uszczegółowienia pracy konkursowej polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej.

>> Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w konkursie

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Tadeusz Rudzki / Wikimedia Commons
Data publikacji: 4.01.2017 08:56
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
tagi
81.waw.pl apartament apartamentowiec aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz architekci architekt architektura architektura Grecji architektura krajobrazu architektura polska architektura sakralna architektura Warszawy architektura wnętrz architektura wnętrza architektura Wrocławia architektura współczesna beton beton architektoniczny biuro biuro architektoniczne biurowiec BoConcept bryła centrum handlowe co zobaczyć Comitor dach dekoracje design dizajn dom dom jednorodzinny drapacz chmur drewno ekologia Euro 2012 film gotyk historia architektury hotel ikea ikona architektury komiks konkurs konkurs architektoniczny kościół Kraków kuchnia lampa loft Londyn małe mieszkanie MAŁY DOM meble Mies van der Rohe minimalizm moda modernizacja modernizm muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej Newmor Nizio Design International nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza nowoczesne wnętrze nowoczesny dom NOWY PROJEKT ZAHA HADID ogród okno ornament pawilon polski design pracownia architektoniczna projekt projekty projekty zahy hadid przestrzeń miejska przestrzeń publiczna recykling rewitalizacja sarp Serwis o architekturze stararchitekt starożytna Grecja Studio Forma 96 STYL NOWOCZESNY styl skandynawski sztuka sztuka współczesna świątynia Tremend trendy urbanistyka wakacje 2013 Warszawa wieżowce Wieżowce Warszawa wieżowiec wnętrza Wrocław współczesna architektura współczesny design wystawa wzornictwo Zaha Hadid ZAHA HADID projekty zrównoważony rozwój życie w architekturze
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.