archirama.pl

ŁÓDZKIE LOFTY u Scheiblera gotowe. Sprzedaż loftów w dawnej fabryce Scheiblera w Łodzi

Lofty u Scheiblera gotowe. Rozpoczęła się sprzedaż loftów w dawnej fabryce Scheiblera przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Ceny wywoławcze wahają się od 3 do 5 tys zł za metr kwadratowy, jednak jeśli znajdzie się duży gracz, chętny kupić całe budynki – oferty na pojedyncze mieszkania nie będą brane pod uwagę.

Lofty w Łodzi

Rozpoczęła się sprzedaż loftów w dawnej fabryce Scheiblera przy ul. Tymienieckiego w Łodzi.

Fot: fot. Marta Sinior/uscheiblera.pl

Na stronie uscheiblera.pl pojawiły się oferty wraz z cenami wywoławczymi. Mniej atrakcyjne lofty można znaleźć w cenach niewiele powyżej 3 tys zł. za metr kwadratowy. W większości cena wywoławcza wynosi ponad 4,5 tys zł.

Lofty na sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości będzie się odbywała na zasadzie przetargu pisemnego. Każdy może złożyć ofertę na piśmie wpłacając wadium i podając cenę, którą może zapłacić za dany loft, lub budynek. Podczas posiedzenia w sądzie syndyk wybierze najlepsze oferty.

Cenę minimalną wszystkich lokali w sumie wyznaczono na 83 mln zł. Gdy znajdzie się chętny na cały budynek, oferty na poszczególne mieszkania nie będą brane pod uwagę.

Prawie jak Manufaktura

Mieszkania w dawnej przędzalni Karola Scheiblera przy ul. Tymienieckiego to obok Manufaktury najbardziej znana łódzka inwestycja. Niestety, należący do Opal Property Development developer MNE Investment ogłosił musiał ogłosić upadłość i na prawie ukończoną inwestycję wkroczył syndyk, który teraz próbuje sprzedać atrakcyjnie położone lofty.

Autor: mjc
Zdjęcia: fot. Marta Sinior/uscheiblera.pl
Data publikacji: 13.11.2012 10:39

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!