archirama.pl

LONDYN 2012:Polskie Strefy kibica na olimpiadę. Gdzie oglądać IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W LONDYNIE? Gdzie oglądać polskich sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie?

Część polskich miast na czas olimpiady przygotowała strefy kibica. Tam na telebimach i monitorach można oglądać polskich siatkarzy, pływaków i innych sportowców walczących o olimpijskie medale w Londynie.

Ceremonia otwarcia Londyn 2012

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012

Fot: Materiały prasowe Londyn2012.com

Już nie z takim rozmachem jak podczas Euro 2012, ale jednak w niektórych polskich miastach powstały strefy kibica przygotowane z myślą o kibicach śledących olimpijskie zmagania w Londynie.

Warszawa olimpijska strefa kibica

Zielona Wyspa Bielany. W Warszawie powstały dwie olimpijskie strefy kibica. Pierwsza powstał na Bielanach nieopodal stacji metro Słodowiec. Na specjalnej scenie przygotowano spory telebim, na którym na żywo będą prowadzone transmisje olimpijskich zmagań.

>>Miasteczko Olimpijskie w Londynie. Przewodnik po Parku Olimpijskim

W wybudowanym tuż obok plenerowym studiu olimpijskim znane osobistości ze świata sportu będą na bieżąco komentować wydarzenia londyńskiej olimpiady. Strefa kibica na UW. Samorząd Studentów UW również przygotował swój olimpijski fanzone. Strefa kibica powstała na Małym Dziedzińcu UW. Do dyspozycji kibiców są cztery duże ekrany, na których będzie można oglądać zmagania choćby polskich siatkarzy walczących o olimpijski medal w Londynie.

Płock strefa kibica przy Orlen Arena

W Płocku nie opodal Orlen Areny przygotowano olimpijską strefę kibica na blisko 1000 osób. W strefie stanie oczywiście pokaźny telebim i punkty gastronomiczne. Znajdą się również miejsce do gry w siatkówkę plażową.

Strefa kibica Bydgoszcz na Starym Rynku

Bydgoszcz sam otworzyła Igrzyska Olimpijskie w Londynie zapalając własny znicz olimpijski. Miasto przygotowało dla kibiców Wyspę Olimpijską, która działa na podobnych zasadach do stref kibica organizowanych podczas Euro 2012. Strefa powstała w okoloicach wyspy Młyńskiej.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Materiały prasowe Londyn2012.com, materiały prasowe www.london2012.com
Data publikacji: 30.07.2012 10:25

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!