archirama.pl

Magda Gessler odwiedzi restaurację „Stary Dworzec”?

Jaką restaurację odwiedzi w kolejnym odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler? Magda Geissler może odwiedzić restaurację „Stary Dworzec” w Sławie.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Jak donosi gazeta Lubuska w jednym z kolejnych odcinków kuchennych rewolucji Magda Gessler może pojawić się w restauracji „Stary Dworzec”. Jak pisze gazeta lokal należy do niegdysiejszego potentata w branży wędliniarskiej Klaudiusza Balcerzaka. Restauracja mieści się na dawnym dworcu w Sławie (woj. Lubuskie). Jest także zapleczem do produkcji wędlin, suchych kabanosów drobiowych, miejsce na praktyki dla uczniów, no i w przyszłości mieszkanie.

>>Jaka restauracja zostanie odmieniona w najnowszym odcinku „Kuchennych Rewolucji” Magdy Gessler? Jak wygląda? 

- Planuję kupienie dworca, i dobudowanie piętra na mieszkanie. Zaprosiłem do siebie Magdę Gessler, może i ona będzie miała dobre pomysły na dworzec – mówi gazecie Lubuskiej Klaudiusz Balcerzak. W jakich wnętrzach Magda Gessler będzie kręcić kolejny odcinek Kuchennych rewolucji? Właściciel „Starego Dworca” swoją restaurację otworzył na dawnej stacji kolejowej w Sławie. Dawny budynek PKP odzyskał wygląd. Ale czy to jest stylowe wnętrze? Oceńcie w kolejnym odcinku Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 30.04.2012 10:39

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!