archirama.pl

Mecz POLSKA- CZECHY, Hotel Hyatt i strefa mediów: zobacz, jak w praktyce wygląda organizacja EURO 2012!

Reprezentacja Polski zamieszkała w Warszawie, w Hotelu Hyatt. Za nimi podążają media i kibice. Zobacz, jak zorganizowana jest strefa mediów w Hotelu Hyatt i jak mieszka polska reprezentacja. Przeczytaj także, o stadionie we Wrocławiu, gdzie już 16 czerwca odbędzie się mecz Polska – Czechy!

Stadion Miejski Wrocław

Stadion Miejski we Wrocławiu

Fot: materiały prasowe

Strefa mediów w Hotelu Hyatt Regency

Polska reprezentacja wynajmuje całe drugie piętro ekskluzywnego hotelu Hyatt Regency na ulicy Belwederskiej 23 w Warszawie. Wraz z naszymi piłkarzami w hotelu "mieszka" między innymi tymczasowe, nowoczesne studio RMF FM. Radio usytuowało swoje studio na pierwszym piętrze hotelu w pokoju nr 142. Jest to jedyne medium elektroniczne, które posiada swoje studio w miejscu, gdzie mieszka nasza reprezentacja. Radio RMF FM. prosto z Hotelu Hyatt Regency, przez całe mistrzostwa będzie transmitować rozmowy z zawodnikami, „Mistrzowskie Fakty Sportowe” oraz komentarze ekspertów. Studio RMF FM ma działać przez całe mistrzostwa. Do Hotelu sprowadzono najnowocześniejszy sprzęt: mikrofony, komputery, konsoletę, procesory dźwięku, routery i wiele innych urządzeń, dzięki, którym EUROwydarzenia trafiają, jeszcze gorące, prosto do uszów słuchaczy.

Jak prezentuje się sam Hotel Hyatt Regency?

Reprezentacja Polski jest zadowolona z warunków, jakie przygotował dla nich luksusowy Hotel Hyatt Regency zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Piłkarze maja do swojej dyspozycji całe drugie pięto Hotelu. Dodatkowo Hotel może pochwalić się klubem fitness i SPA. Piłkarze sami zdecydowali, że chcą mieszkać w miejscu, które będzie blisko kibiców, z reguły reprezentacje wybierają miejsca odosobnione, ciche i spokojne. Dlatego wcześniejsze lokalizacje (Józefów i Legionowo) nie wchodziły w grę. Teraz piłkarze zbierają siły na sobotni mecz z Czechami w otoczeniu swoich kibiców. Hotel Hyatt postanowił także pozostawić otwarte drzwi dla kibiców, zdając sobie sprawę w wielkiego zainteresowania, jakim cieszą się Mistrzostwa EURO 2012. Obsługa Hotelu zaznacza także, że w dni meczowe Hotel nie dysponuje już wolnymi pokojami, ale w dni wolne od meczów wolny pokój dla zagorzałych kibiców powinien się jeszcze znaleźć.

>> Zobacz, jak mieszkają pozostałe reprezentacje. Kto mieszka w najlepszych warunkach?

Mecz POLSKA – CZECHY we Wrocławiu

16 czerwca 2012 Polska zmierzy się z reprezentacją Czech. Wynik spotkania zadecyduje o tym, czy nasza drużyna zdoła wyjść z grupy i zagrać w ćwierćfinale Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012. To już praktycznie pewne, że w tym meczu, na nowoczesnym stadionie we Wrocławiu, polskiej bramki będzie bronić Wojciech Szczęsny. Stadion we Wrocławiu to czysta inspiracja chińskim lampionem, a specjalna faktura materiału, z której stadion został zrobiony, tworzy z niego wielki ekran, gdzie wyświetlane są nazwy drużyn grających w danej chwili na stadionie oraz wynik meczu. Całe wnętrze stadionu to wykończone w wysokim poziomie szatnie, miejsca relaksu na zawodników, loże VIP, jak i same trybuny. Trybuny zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwi dobrą widoczność nawet z najwyższego punktu stadionu. Miejmy nadzieję, że na tak wspaniałym obiekcie nasza drużyna pokaże się z jak najlepszej strony i da powód do świętowania dla polskich kibiców w rozmieszczonych w całej Polsce, w  Oficjalnych Strefach Kibica!

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Michał Dukaczewski, materiały prasowe
Data publikacji: 13.06.2012 13:17

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!