archirama.pl

Architektura na Euro 2012. Strefa kibica we Wrocławiu jeszcze większa?

Rośnie temperatura przed meczem Polska Czechy. A wraz z nią strefa kibica we Wrocławiu. Nie wiesz, gdzie oglądać mecz Polska Czechy? Zobacz powiększoną strefę kibica we Wrocławiu. Sprawdź jak wygląda Fan Zone.

Tak prezentuje się Carlsberg FanCamp!

Tak prezentuje się Carlsberg FanCamp!

Fot: Materiały prasowe Carlsberg FanCamp

Główna strefa kibica we Wrocławiu działa w samym centrum miasta na Rynku. Do tej pory podczas meczów Euro 2012 w strefie mogło kibicować na raz 30 tys. kibiców. Przed meczem Polska Czechy strefę kibica na Rynku we Wrocławiu zdecydowano się powiększyć o kolejne 11 tys. miejsc. W strefie pojawi się kolejne 5 telebimów, na których będzie można na żywo śledzić zmagania reprezentacji Polski.

Te staną w centrum i przy ulicy Szewskiej. Już po pierwszym meczu z Rosją okazała się, że strefa jest zdecydowanie za mała. Wtedy obliczono ją na zaledwie 30 tys. osób. Dlatego władze Wrocławia zdecydowały się na powiększenie strefy kibica. Przypomnijmy wrocławska strefa kibica działa od 7 czerwca. Otwarta jest codziennie i oferuje głównie miejsca stojące. Ale w strefie znalazł się sektor VIP z miejscami siedzącymi, do którego wstęp kosztuje około 350 – 500 złotych.

>>Polska Czechy Wrocław. Gdzie we Wrocławiu zamieszkali polscy piłkarze?

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Materiały prasowe Carlsberg FanCamp
Data publikacji: 15.06.2012 12:32

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!