archirama.pl

Newsweek: Mięsna suknia Lady Gagi trafiła do muzeum

Słynna kreacja Lady Gagi, złożona z wykonanych z mięsa sukienki, butów i kapelusza, trafiła na wystawę w The Rock and Roll Hall of Fame. Zwiedzający słynne rockowe muzeum będą mogli podziwiać nietypowe ubranie aż do przyszłego roku.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Mięsna suknia Lady Gagi została uznana przez magazyn „Time” kreacją roku 2010. Gwiazda założyła ekstrawagancki strój we wrześniu 2010, na uroczystość rozdania MTV Video Music Awards.

Lady Gaga tłumaczyła, że swoim strojem chciała wyrazić poparcie dla... gejów w amerykańskiej armii, którzy muszą ukrywać swoją orientację.

czytaj całość >>>

Źródło: Newsweek
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.06.2011 18:31

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!