archirama.pl

Nowa inwestycja na Bemowie. Accent Vert - apartamenty w Warszawie

Projekt bryły Accent Vert przygotowała pracownia architektoniczna Architekci Dawidczyk & Partnerzy, za nową inwestycję odpowiada firma Bouygues Immobilier Polska 

Accent Vert - nowa bryła na Bemowie

Bryła w kratkę, czyli nowe mieszkania na Bemowie

Fot: Lawenda Public Relations - materiały prasowe

Bryła z zieloną szachownicą na elewacji


Accent Vert to nowa inwestycja polskiego oddziału firmy Bouygues Immobilier. Czteropiętrowy obiekt powstaje w warszawskiej dzielnicy Bemowo, przy ul. Batalionów Chłopskich 77. Nowa inwestycja wyposażona będzie w windę, zaś w kondygnacji podziemnej zaplanowano garaż.
W budynku powstanie 149 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i liczbie pomieszczeń (od 1 do 4). Powierzchnia najmniejszych mieszkań to 26, największych 82 m2.
Projekt przygotowała warszawska pracownia architektoniczna Architekci Dawidczyk & Partnerzy.
Bryłę budynku urozmaicają mocno wysunięte balkony, umieszczone nie bezpośrednio pod sobą, a lekko przesunięte. Na ścianie szczytowej dzięki zestawieniu form balkonów i zielono-szaro-białej elewacji powstaje wzór, optycznie odciążający bryłę.
W maju 2014 rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w Accent Vert. Cena metra kwadratowego wynosi od 6100 do 7200 zł. Prace budowlane związane z nową inwestycją rozpoczną się  na przełomie maja i czerwca 2014.  Ich zakończenie zaplanowano na ostatnie miesiące 2015 roku.

Nowa inwestycja – komunikacja


Inwestor podkreśla korzystne położenie nowej inwestycji, zwracając uwagę na niewielką odległość dzielącą obiekt od lotniska Bemowo. Lotnisko kojarzy się co prawda raczej z głośnymi imprezami, ale od nowej inwestycji dzieli je ok. 5 kilometrów. Podobna odległość dzieli obiekt od skraju puszczy Kampinoskiej; inwestor zwraca też uwagę na dogodny dojazd do centrum. Wreszcie – lokalizację II linii metra, której pierwszy odcinek jest obecnie realizowany.


Wyświetl większą mapę

Zdjęcia: Lawenda Public Relations - materiały prasowe
Data publikacji: 13.05.2014 10:56

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!