archirama.pl

Nowoczesna architektura Warszawy: ECO-Classic buduje ostatni etap osiedla Hubertus

Firma ECO-Classic rozpoczęła budowę ostatniego, szóstego etapu osiedla mieszkalnego Hubertus. To propozycja przede wszystkim dla osób poszukujących dużych, przestronnych mieszkań z ogródkiem. Zdjęcia nowych budynków osiedla Hubertus...

Osiedle Hubertus: ciekawe aranżacje wnętrz i dużo terenów zielonych

Nowoczesna architektura Warszawy: ECO-Classic buduje ostatni etap osiedla Hubertus

Fot: ECO-Classic materiały prasowe

Osiedle Hubertus: przykład współczesnej architektury Warszawy

Warto na początek podkreślić, że inwestycja deweloperska, która powstaje na Mokotowie jest podzielona na dwie części. Pierwsza z nich – to blok mieszkalny, liczący 145 mieszkań o powierzchni od 27 mkw do 179 mkw; natomiast druga – to budynek trzypiętrowy, liczący tylko 11 mieszkań o powierzchni około 100 mkw, usytuowany nieopodal 700 mkw parku. Osiedle Hubertus zaplanowane w projekcie jako małe miasteczko, znajduje się na Służewcu Przemysłowym i według dewelopera doskonale wpisuje się w ofertę mieszkaniową tamtejszych okolic, w których do tej pory dominowały biurowce. Wybudowany został niedaleko Torów Wyścigów Konnych Hubertus. Projekt ostatniego etapu jest kontynuacją idei stworzenia przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, w której mimo możliwości realizacji większej ilości mieszkań, ECO Classic zdecydowało się na mniej intensywną zabudowę, za to z większą ilością terenów zielonych i starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi- dodaje Zuzanna Kordzi, Kierownik Biura Handlowego ECO-Classic.

 

Duże apartamenty otoczone zielenią

Odwrotnie do panujących obecnie tendencji rynkowych deweloper zdecydował się na wybudowanie większej ilości mieszkań dużych, o powierzchni nawet do 179 mkw z 60-metrowym ogródkiem. Są to przeważnie mieszkania 5-pokojowe, dwupoziomowe. - W chwili obecnej większość deweloperów projektuje lokale 2 i 3 pokojowe o jak najmniejszej powierzchni, bo takie najszybciej się sprzedają. ECO-Classic starało się odpowiedzieć na potrzeby osób poszukujących dużych mieszkań, zwłaszcza rodzin z dziećmi, które mogą jednocześnie cieszyć się wygodą życia w mieście i korzystać z przyjaznych terenów rekreacyjnych wewnątrz osiedla – mówi Zuzanna Kordzi. Ceny mieszkań, w zależności od piętra i wielkości lokalu to: od 7800 zł do 9500 zł/m2.

 

Osiedle Hubertus: architektura wnętrz i przestrzeń przyjazna dzieciom

Osiedle Hubertus stanowi na mapie Warszawy atrakcyjny punkt, zwłaszcza dla tych, którzy przy wyborze mieszkania kierują się potrzebą bezpieczeństwa i wysokiej jakości materiałów. Zaleta inwestycji jest też dogodna lokalizacja. Nieopodal znajduje się centrum handlowe – Galeria Mokotów, centrum biznesu – Mokotów Business Park oraz Tory Wyścigów Konnych, na które rozciąga się widok z okien wielu mieszkań na osiedlu Hubertus. Ciekawa i przyjazna mieszkańcom jest również architektura wnętrz, w której postawiono na dobre doświetlenie – zapewniono duże okna w każdym mieszkaniu. Każde z nich ma także balkon, werandę bądź duży taras. Komfort mieszkańców gwarantuje też dużo przestrzeni na zewnątrz budynku. Warto dodać, że działka liczy sobie ponad 4,5 ha, nie licząc ogromnej promenady dla mieszkańców. Aranżacja placów zabaw dla dzieci sprawiła ponadto, że osiedle Hubertus uznawane jest za jedno z najbardziej przyjaznych dzieciom osiedli w Warszawie. Co ciekawe, mieszkańcy zostali objęci także usługą specjalnych concierge, którzy organizują wiele inicjatyw kulturalnych i artystycznych na terenie osiedla. Jak zapewnia firma ECO-Classic osiedle to może być uznawane za jedną z najlepszych wizytówek tej części Warszawy.

 

Agnieszka Ochenkowska

Zdjęcia: ECO-Classic materiały prasowe
Data publikacji: 30.07.2014 13:08

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!