archirama.pl

Obejrzyj mecz POLSKA CZECHY w Fan Zone. Fan Zony Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk

Miasta – gospodarze zostały zobligowane do stworzenia oficjalnych stref kibica. Jednak, poza tak zwanymi Fan Zones, postanowiono dodatkowo stworzyć miasteczka kibiców – Carlsberg FanCamp. Te, zlokalizowane są także w czterech miastach w Polsce, w których rozgrywane są mecze: we Wrocławiu, w Warszawie, w Sopocie oraz w Poznaniu. Zobaczcie, czy warto obejrzeć mecz Polska – Czechy w FanCampie !

Carlsberg FanCamp nocą

Carlsberg FanCamp nocą

Fot: Materiały prasowe Carlsberg FanCamp

Czym w ogóle jest FanCamp?

Oficjalne Strefy Kibica EURO 2012 przeżywają oblężenie tysięcy kibiców podczas każdego meczu. W ostatnim meczu fazy grupowej Polska zmierzy się z Czechami, więc może ten mecz obejrzeć z Carlsberg FanCamp? Zasadniczy cel Oficjalnych Stref Kibica i FanCampów jest taki sam – stworzenie jak najlepszej piłkarskiej atmosfery dla kibiców i zapewnienie im dogodnych warunków oglądania meczów. Cztery miasta – gospodarze: Warszawa, Wrocław, Gdańsk/Sopot i Poznań, stworzyły całe miasteczka dla kibiców. Każde miasteczko utrzymane jest w bardzo egzotycznym klimacie – są tu palmy, piasek prosto z plaży, grillowane jedzenie, a wszystko to w otoczeniu telebimów, z których na żywo transmitowane są wszystkie mecze.

Jak zorganizowany jest FanCamp?

Każdy z czterech Carlsberg FanCamp posiada sześć stref: strefa Carlsberg, strefa zabawy, strefa sportu, strefa gastronomiczna, strefa ECO, a dla najbardziej zagorzałych kibiców, stworzono także strefę noclegową.

Strefa Carlsberg - to jest centrum wydarzeń. To tu można odczuć atmosferę i emocje towarzyszące meczom. Na zamontowanych przy scenie telebimach kibice mogą na żywo przeżywać każdą akcję i podanie piłkarskie. W dniach kiedy piłkarskie rozgrywki się nie odbywają Carlsberg FanCamp będzie prezentować najsłynniejsze fragmenty piłkarskich transmisji, kultowe gole w historii futbolu. W międzyczasie na scenie można podziwiać młodych wykonawców. Strefa czynna jet od godziny 17:00 do 23:00.

>> Zobacz jak prezentują sie Oficjalne Stefy Kibica w: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu!

Strefę Zabawy określa się jako prawdziwą plażę w środku miasta. Aby odpocząć trochę od piłkarskich emocji, Strefa Zabawy zorganizowała wygodne leżaki oraz miejsca gdzie można rozegrać mecze siatkówki plażowej, a może nawet piłki nożnej na piasku?

Strefa Sportu daje każdemu możliwość sprawdzenia się w roli sportowca. W Strefie Sportu Carlsberg FanCamp organizuje się rozgrywki w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, czy piłkarzykach. Dodatkowo każdy może wyładować swoje emocje podczas ćwiczeń aerobiku, czy jogi. Do tej strefy, spragnieni ruchu kibice mogą dostać się w godzinach 12:00 – 18:00, później czas na piłkarskie emocje!

W każdym miasteczku musi znaleźć się także strefa gastronomiczna. Trzeba przyznać, że jedzenie w tym miasteczku zostało zorganizowane na szóstkę. Kiedy złapie nas mały głód, zawsze możemy go zaspokoić w całodobowych punktach gastronomicznych. Od godziny 8:00 do godziny 11:00 kibice, którzy wykupili nocleg w Carlsberg FanCamp, mogą zjeść śniadanie w namiocie głównym. W porze obiadowej, między 14:00, a 18:00 działa bufet self-service, w którym każdy gość FanCamp sam skomponuje dla siebie lunch i kolację. Dodatkowo od godziny 11:00 do 14:00 oraz od 18:00 do 23:00 w Strefie Gastronomicznej możemy się posilić w punktach tzw. małej gastronomii.

Strefa noclegowa to miejsca w namiotach, domkach holenderskich czy camperach. W strefie noclegowej usytuowano także wysokiej klasy łazienki.

W Carlsberg FanCamp znajdzie się także coś dla zwolenników ekologii. Strefa ECO organizuje ekologiczne akcje pod hasłem: „Bądź FAIR wobec środowiska. Daj śmieciom kosza”. Organizatorzy zachęcają także do sprzątania samego miasteczka – każda osoba pełnoletnia może wymienić określoną liczbę wysprzątanych z terenu FanCamp kubków po piwie na gadżety, a to wszystko w ECO strefie. W tej strefie każdy kibic może się dowiedzieć, czy iskrzący emocjami kibic i siła jego mięśni może wytworzyć elektryczność.

>> W takich warunkach piłkarze przygotowują się do meczów!
 

Komunikacja Xarlsberg FanCamp z najważniejszymi punktami dla kibiców

Trzeba dodać ze Fan Camp jest zawsze bardzo dobrze komunikowany ze stadionami, strefami kibica, jak i z samym miastem. 

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Materiały prasowe Carlsberg FanCamp
Data publikacji: 13.06.2012 11:21

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!