archirama.pl

Perspektywa 2016 dla architektów i projektantów

Trzy ostatnie spotkania Perspektywa 2016 odbędą się w Katowicach, Łodzi i Gdańsku

Nowy cykl spotkań Perspektywa

Dorota Szlachcic przed czarną elewacją Afrykarium we Wrocławiu

Fot: Perspektywa - materiały prasowe Häfele

Rozmowy o współczesnej architekturze, niezdecydowanych lub nadmiernie pewnych siebie inwestorach, konkursach architektonicznych i okuciach meblowych – wszystkie te watki splatają się na kolejnych spotkaniach z cyklu Perspektywa. Wieczorne panele odbywają się od dwóch lat w wielu miastach Polski. Jak dotąd uczestniczyło w nich około 500 osób. Organizatorzy zapraszają do udziału architektów, projektantów i osoby zainteresowane współczesnym wzornictwem. Wśród prelegentów są Dorota Szlachcic oraz Jacek Rozenek.
Trzy ostatnie odsłony tegorocznego cyklu będą mieć miejsce w Katowicach, Łodzi i Gdańsku. Spotkania obędą się kolejno w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz budynkach Fabryka Sztuki i Sztuka Wyboru.
 
Perspektywa 2016
Katowice – 31 marca
Gdańsk – 7 kwietnia
Łódź – 12 kwietnia


Wstęp wolny, wymagana rejestracja. Zgłoszenia można nadsyłać mailowo na adres perspektywa@prexpert.com.pl, podając podstawowe dane – imię, nazwisko, adres korespondencyjny i opcjonalnie nazwę pracowni. Drugą opcją jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem strony www.perspektywaspotkania.pl.

Autor: KZ
Zdjęcia: Perspektywa - materiały prasowe Häfele
Data publikacji: 16.03.2016 12:28

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!