archirama.pl

PORTFOLIA: Czytelnicy Archiramy pokazują swoje najnowsze prace

Obejrzyj najnowsze prace czytelników Archiramy. Wejdź do działu portfolio zobacz, co robią inni. Zarejestruj się i pokarz swoje projekty, pomysły na wnetrza zdjęcia i filmy w sieci.

Portfolio 1

Czytelnicy Archiramy pokazują swoje prace w dziale portfolio

Robisz ciekawe projekty, zdjęcia, kręcisz filmy, malujesz obrazy? Niech Twoje prace zobaczą inni – załóż portfolio na Archiramie! Nasz dział Portfolia oddajemy w Wasze ręce. To miejsce, gdzie możecie prezentować dowolną liczbę swoich prac.

Portfolio

>>Zobacz prace Piotra Masiaka i innych użytkowników Archiramy

Możecie tam zamieszczać swoje projekty niezależnie od ich charakteru – pliki graficzne, filmowe jak i audio. Twoje portfolio możesz dopełnić CV, opisem swojej działalności, a także kontaktem do siebie.

>>ZAŁÓŻ WŁASNE PORTFOLIO TU

Data publikacji: 1.07.2012 16:26

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!