archirama.pl

Program do projektowania budynków. Autodesk Revit LT 2014 – duże możliwości małego Revita. Archirama zaprasza na webinaria!

Program do projektowania budynków. Firma Robobat Polska wraz z Archiramą zapraszają na cykl bezpłatnych webinarów Autodesk Revit LT 2014 – duże możliwości małego Revita. Rozwiązanie Autodesk Revit LT 2014 skierowane jest do specjalistów z branży architektoniczno-budowlanej.

Autodesk Revit LT 2014, Robobat Polska, program do projektowania budynków

Autodesk Revit LT 2014 to program dedykowany specjalistom z branży architektnoczno-budowlanej.

Fot: materiały prasowe

Autodesk Revit LT 2014 to program dedykowany specjalistom z branży architektnoczno-budowlanej. Program do projektowania budynków Autodesk Revit LT 2014 kierowany jest w szczególności do osób działających w małych i średnich biurach, a także pracowniach, które chcą wykorzystać zalety modelowania informacji o budynku. Cykl bezpłatnych webinariów odbędzie się z okazji premiery polskiej wersji programu, będącej kolejnym przedsięwzięciem firmy Autodesk w ramach kampanii Autodesk for small business. Webinarium odbędzie się w dwóch terminach: 20 grudnia oraz 31 stycznia o godzinie 10:00.

Chcesz zostać uczestnikiem bezpłatnych sesji online z inżynierami Robobat Polska? Zobacz co musisz zrobić.

Aby zostać uczestnikiem bezpłatnego webinarium należy wybrać jeden z dwóch proponowanych terminów oraz wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.robobat.pl/szkolenia/sesje-on-line.html.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 9.12.2013 15:26

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!