archirama.pl

Spotkanie z architektem Robertem Koniecznym z pracowni KWK Promes zostało przełożone

Chcesz poznać twórcę domu Aatrialnego i wielu innych znanych i cenionych projektów architektonicznych? Przyjdź na spotkanie z architektem Robertem Koniecznym założycielem pracowni KWK Promes.

Spotkanie z Robertem Koniecznym

Przyjdź na spotkanie z architektem Robertem Koniecznym założycielem pracowni KWK Promes.

Fot: Robert Konieczny KWK Promes

Wykład jednego z najbardziej nagradzanych polskich architektów - Roberta Koniecznego, założyciela katowickiej pracowni KWK PROMES nie odbędzie się w planowanym terminie. Nowy termin spotkania zostanie niedługo ustalony. 

>>Dom architekta. Arka Koniecznego, dom na wzgórzu w Brennej 

Autor: materiały prasowe
Zdjęcia: Robert Konieczny KWK Promes
Data publikacji: 25.05.2012 09:16

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!