archirama.pl

Stadiony na Euro 2012 w Google Street View

Euro 2012 już za pasem, więc również Google zadbało o promocję polskich miast gospodarzy piłkarskich mistrzostw. Na Mapach Google dostępny jest widok Street View z polskich stadionów, na których będą rozgrywane mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. 

Stadion w Warszawie w Google Street View

Polskie stadiony na Euro 2012 można oglądać w Google Street View.

Fot: Google Street View

Zanim kibice z całej Europy zasiądą na polskich stadionach na Euro 2012, mogą je wcześniej dokładnie obejrzeć w Google Street View. Dzięki internetowym mapom z dokładnymi zdjęciami, kibice mają szansę zajrzeć w najgłębsze, stadionowe zakamarki.

Stadiony Euro 2012 widziane z każdej strony

Kibice mogą nie tylko zobaczyć otoczenie stadionu i to jak jest on umiejscowiony, ale mogą już podziwiać architekturę wnętrza stadionów na Euro 2012. Google dokładnie sfotografowało stadiony w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Dzięki obrazom z google street view możesz podziwiać stadiony na Euro nawet bez biletu.

>>Strefy Kibica na Euro 2012: polskie miasta zmieniają się na Euro 2012

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Google Street View
Data publikacji: 17.05.2012 10:35

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!