archirama.pl

STREFA KIBICA. Lublin, Kielce, Szczeci, Radom i Warszawa ze strefami kibica

Strefy kibica przygotowane z myślą o Euro 2012 liczą od kilkuset do 100 tys. miejsc. Strefa kibica zazwyczaj wyposażona jest w scenę telebim i wszystko, co kibic potrzebuje do oglądania meczy Euro 2012. Zobacz strefę kibica Lublin, Kielce, Szczeci, Radom i Warszawa.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

STREFA KIBICA Lublin

W Lublinie nie będzie darmowej strefy kibica przed Zamkiem Lubelskim. Kibice będą mogli świętować tylko w strefie kibica w Targach Lublin. Lubelska strefa kibica będzie otwarta od 8 do 16 czerwca (faza grupowa). Jak pisze Dziennik Wschodni oglądaniu meczów w strefie kibica będą towarzyszyły kiermasze i koncerty. W strefie kibica obowiazują jednorazowe bilety po 5 zł.

STREFA KIBICA Szczecin

Strefa kibica w Szczecinie to ogromny namiot wyposażony w dwa telebimy. Jak pisze „Gazeta Wyborcza Szczecin” szczecińska strefa kibica ma działać przez miesiąc. Mecze Euro 2012 w szczecińskiej strefie kibica będzie mogło oglądać jednorazowo 850 kibiców. Wstęp bezpłatny.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

STREFA KIBICA Kielce

Jak pisze „Gazeta Wyborcza Kielce” kielecka strefa kibica stanie nieopodal hali sportowej PŚk. Teren strefy kibica będzie zamknięty i pomieści ok. 900 osób. W strefie kibica znajdzie się ogromny telebim. Oczywiście kibice mogą liczyć na pełna obsługę gastronomiczną. W kieleckiej strefie kibica zostanie również wydzielona strefa dla kilkudziesięciu VIP-ów.

STREFA KIBICA Warszawa

Jak pisze Gazeta „Wyborcza Warszawa” stołeczna strefa kibica Fan Zone pomieści aż 100 tys. ludzi. Strefa kibica Warszawa ma być kosmopolityczna i wielokulturowa. Każdy kibic na Euro 2012 bez problemu znajdzie strefę kibica, bo ta stanie u podnóża Pałacu Kultury. Jak pisze gazeta drogowskazy w całej warszawie kierują w stronę strefy kibica. Z lotniska Chopina, z peronu nowej podziemnej stacji przy pierwszym terminalu, z dworców kolejowych, z ulic miasta. To strzałki z zarysem głów kibiców przed telebimem. Strefa kibica Fan Zone to 120 tys. m kw. przestrzeni. Jednorazowo kibicować w niej może 100 tys. osób.

STREFA KIBICA Radom

Jak pisze „Gazeta Wyborcza Radom” strefa kibica Radom będzie znajdować się obok Centrum Handlowego M1. Radomska strefa kibica należy do jednych z większych w Polsce. Zajmuje powierzchnię 5 tys. mkw. Kibice w strefie kibice będą mogli oglądać mecze EURO 2012 na ekranie o powierzchni 30 mkw. Jak ustaliła gazeta w strefie kibica znajdzie się także sztuczne, trawiaste boisko o wymiarach 45 na 25 m. Trybuna ma pomieścić 800 osób.

>>Polska - Grecja Stadion Narodowy. Co musisz zobaczyć na Euro 2012 w Warszawie?

Autor: Tomasz Wojciechowski, GW
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.06.2012 13:36

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!