Architektura
ARCHITEKTURA
Studia 2013. Architektura i urbanistyka. II część

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka. Trwa rekrutacja na studia na uczelniach prywatnych. Druga część katalogu szkół niepublicznych z architekturą i urbanistyką!

  • Komentarze

Rekrutacja na studia 2013 - architektura i urbanistyka na uczelniach niepublicznych

Rekrutacja na studia 2013 - architektura i urbanistyka na uczelniach niepublicznych

Fot: Photos.com

Studia architektura i urbanistyka. Ciągle trwa rekrutacja na studia 2013 na uczelniach prywatnych. Zobacz, które uczelnie niepubliczne prowadzą rekrutacje na studia architektura i urbanistyka. Prezentujemy drugą część przewodnika po uczelniach prywatnych!

Kierunek architektura i urbanistyka. Trwa rekrutacja na studia 2013 na uczelniach prywatnych. Ciągle możesz zostać studentem kierunku architektura i urbanistyka. Przedstawiamy wam kolejne uczelnie niepubliczne, które w prowadzą rekrutację 2013 na kierunku architektura i urbanistyka!

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka

Sopocka Szkoła Wyższa prowadzi studia 2013 architektura i urbanistyka pierwszego stopnia, trwające 7 semestrów. Na studia można zgłaszać się do 30 września, a do 30 lipca nie zapłacimy wpisowego, które normalnie wynosi 250 zł. Aby zostać studentem należy stawić się na rozmowę kwalifikacyjną, dodatkowy termin rozmów odbędzie się już 17 lipca! Na rozmowę należy przynieść porfolio ze swoimi pracami zawierające 2 kompozycje kolorowe oraz 2 rysunki w formacie i technice dowolnej. Dodatkowo do portfolio należy dołączyć płytę CD zawierającą zdjęcia wszystkich prac przedstawianych podczas rozmowy. Podczas rozmowy trzeba między innymi umotywować wybór kierunku architektura i urbanistyka. Komisja przychylnie patrzy także na prace z zakresy fotografii, grafiki, rzeźby.

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie – uczelnia prowadzi rekrutację na studia 2013 pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Aby zostać studentem tej uczelni należy donieść odpowiednie dokumenty. Do 31 lipca obowiązuje promocja i kandydat płaci 400 zł mniej za opłatę rekrutacyjną – należy złożyć dokumenty i uiścić pierwszą ratę za czesne. Papiery na studia można składać ko końca września. Za semestr studiów zapłacimy tu 3275 zł. Warto także dodać, że studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

>> Tu znajdziesz pozostałe uczelnie niepubliczne z architekturą i uranistyką!

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie – uczelnia prowadzi stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka (8 semestrów) oraz studia magisterskie w trybie niestacjonarnym trwające 1,5 roku. Rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc. Aby zostać studentem należy złożyć odpowiednie dokumenty i zapisać się na studia oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej.

Studia 2013 – rekrutacja architektura i urbanistyka

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu – uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Podczas rekrutacji należy donieść odpowiednie dokumenty. Uczelnia nie przewiduje egzaminu wstępnego ani oceny teczek z pracami rysunkowymi. Do 30 lipca wpisowe wynosi 200 zł, w późniejszych terminach, aż do końca trwania rekrutacji – 300 zł. Studia 2013 prowadzone są w trybie stacjonarnym (560 zł za miesiąc) i niestacjonarnym (540 zł. za miesiąc).

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (oddział w Toruniu) – uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Rekrutacja trwa do 30 września. Podczas rekrutacji obowiązuje egzamin z rysunku w oparciu o studium martwej natury. Praca wykonana jest na formacie 50 x 70 cm w technice ołówkowej. Do końca lipca nie zapłacimy wpisowego. Nie został jeszcze podany termin egzaminu z rysunku.

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Photos.com
Data publikacji: 7.09.2013 18:55
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
tagi
81.waw.pl apartament apartamentowiec aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz architekci architekt architektura architektura Grecji architektura krajobrazu architektura polska architektura sakralna architektura Warszawy architektura wnętrz architektura wnętrza architektura Wrocławia architektura współczesna beton beton architektoniczny biuro biuro architektoniczne biurowiec BoConcept bryła centrum handlowe co zobaczyć Comitor dach dekoracje design dizajn dom dom jednorodzinny drapacz chmur drewno ekologia Euro 2012 film gotyk historia architektury hotel ikea ikona architektury komiks konkurs konkurs architektoniczny kościół Kraków kuchnia lampa loft Londyn małe mieszkanie MAŁY DOM meble Mies van der Rohe minimalizm moda modernizacja modernizm muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej Newmor Nizio Design International nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza nowoczesne wnętrze nowoczesny dom NOWY PROJEKT ZAHA HADID ogród okno ornament pawilon polski design pracownia architektoniczna projekt projekty projekty zahy hadid przestrzeń miejska przestrzeń publiczna recykling rewitalizacja sarp Serwis o architekturze stararchitekt starożytna Grecja Studio Forma 96 STYL NOWOCZESNY styl skandynawski sztuka sztuka współczesna świątynia Tremend trendy urbanistyka wakacje 2013 Warszawa wieżowce Wieżowce Warszawa wieżowiec wnętrza Wrocław współczesna architektura współczesny design wystawa wzornictwo Zaha Hadid ZAHA HADID projekty zrównoważony rozwój życie w architekturze
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.