archirama.pl

Studia 2013. Rekrutacja na studia 2013. Ranking uczelni niepublicznych i państwowych wyższych szkół zawodowych. Zobacz architekturę najlepszych uczelni w Polsce!

Studia 2013. Rekrutacja na studia 2013. Opublikowano ranking uczelni 2013. Miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita przedstawiły najlepsze uczelnie niepubliczne i najlepsze państwowe szkoły wyższe. Archirama prezentuje architekturę najlepszych uczelni!

Studia 2013. Ranking uczelni

Studia 2013. Ostatnie miejsce na podium wśród uczelni niepublicznych magisterskich zajęła Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie. Swoją działalność rozpoczęła 8 lipca 1996 roku. Kształci na takich kierunkach jak: psychologia, kulturoznawstwo i socjologia. Szkoła posiada nowoczesny gmach na ulicy Chodakowskiej 19.31 w Warszawie.

Fot: Haras / Wikimedia Commons

Studia 2013. Rekrutacja na studia 2013. Na wielu uczelniach trwa już rekrutacja na studia 2013. Warto więc przejrzeć najnowszy ranking uczelni opublikowany już po raz czternasty przez miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita. W tym artykule zaprezentujemy wam sylwetki najlepszych uczelni niepublicznych i państwowych wyższych szkół zawodowych w Polsce. Na wynik w rankingu uczelni 2013 składało się kilka elementów. Były to: prestiż (20%), siła naukowa (33 %), warunki studiowania (35 %), innowacyjność (2%) oraz umiędzynarodowienie z waga punktów 10%. Zobaczcie zdjęcia uczelni w naszej galerii zdjęć!

Studia 2013. Ranking uczelni niepublicznych

Studia 2013. Uczelnie niepubliczne podzielono na dwie kategorie. Pierwsza to uczelnie niepubliczne licencjackie. Oznacza to, że wybierając się tu na studia 2013, uzyskamy na nich maksymalnie tytuł licencjata. Druga kategoria w rankingu uczelni niepublicznych to uczelnie magisterskie – na tej uczelni uzyskamy tytuł magistra. Przedstawimy wam sylwetki trzech najlepszych uczelni z każdej kategorii.

Studia 2013. I tak z kategorii uczelni niepublicznych licencjackich prezentujemy pierwsza trójkę:

1. Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna im. J. Zamoyskiego w Zamościu
2. Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku
3. Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin w Warszawie

Wybierają się na studia 2013 na uczelnię niepubliczną magisterską warto zobaczyć architekturę trzech najlepszych uczelni:

1. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
2. Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
3. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Studia 2013. Dodatkowo prezentujemy również najlepszą trójkę wśród państwowych wyższych szkół zawodowych:

1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta St. Wojciechowskiego w Kaliszu
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie
3. Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Lukasz2 / Wikimedia Commons, PJWSTK, Haras / Wikimedia Commons, Wydra666 / Wikimedia Commons, Marlos44 / Wikimedia Commons, materiały prasowe
Data publikacji: 11.06.2013 10:50

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!