Architektura
ARCHITEKTURA
Studia 2013. Architektura wnętrz - rekrutacja

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura wnętrz. Gdzie studiować architekturę wnętrz? Studia 2013. Oto polskie państwowe uczelnie, na które możesz dostać się na architekturę wnętrz!

  • Komentarze

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Fot: Kanonkrajoznawczy / Wikimedia Commons

Studia 2013. Rekrutacja na studia 2013 na uczelnie ciągle trwa, dlatego prezentujemy wam uczelnie wyższe, na których można studiować architekturę wnętrz. Dowiedz się gdzie studiować architekturę wnętrz w Polsce! Studia 2013.

Studia 2013. Rekrutacja na studia 2013. Rekrutacja na studia zmierza do końcowego etapu, który zwieńczony zostanie egzaminami wstępnymi. Architektura wnętrz to kolejny kierunek, na który musimy być specjalnie przygotowani. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować wam, gdzie w Polsce można studiować architekturę wnętrz!

Rekrutacja na studia 2013. Architektura wnętrz na uczelniach Państwowych

Studia 2013. ASP w Gdańsku - Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku to jedna z uczelni, która proponuje nam studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Internetowa rejestracja kandydatów na tę uczelnię rusza już 3 czerwca, a zakończy się 14 czerwca. Trzeba pamiętać, że dla kandydatów na architekturę wnętrz czekają egzaminy, a te już pod koniec czerwca.

Rekrutacja na architekturę wnętrz. ASP we Wrocławiu  - z kolei na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu prowadzone są jednolite studia magisterskie na kierunku architektura wnętrz trwające 10 semestrów. W Katedrze Architektury Wnętrz zadania dydaktyczne realizują trzy dyplomujące pracownie Architektury Wnętrz i jedna dyplomująca Pracownia Projektowania Wyposażenia Wnętrz i Mebla.

>> Studia 2013. Jak dostac się na architekturę i urbanistykę?

Rekrutacja na architekturę wnętrz ASP w Krakowie - ostanie dni na Akademii Sztuk Pięknych aby zarejestrować się na studia 2013. Do 5 czerwca zarejestrowani kandydaci mogą donosić wymagane przez uczelnię dokumenty. Dalej czeka ich egzamin wstępny.

Rekrutacja na architekturę wnętrz ASP w Łodzi - na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi również prowadzone są studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Pierwszy etap studiów kończy się tu zdobyciem tytułu licencjata. Rekrutacja 2013 trwa.

Studia 2013 – gdzie studiować architekturę wnętrz?

ASP w Warszawie - po sześciu semestrach można zdobyć tytuł licencjata na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Aby dostać się na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz należy złożyć teczkę oraz przystąpić do egzaminu z rysunku i malarstwa. Nie są jeszcze znane dokładne terminy rekrutacji

Akademia Sztuki w Szczecinie - w Szczecinie architekturę wnętrz możemy studiować na Akademii Sztuk na wydziale Sztuk Wizualnych. 31 maja kończy się rejestracja kandydatów, więc zostało niewiele czasu aby startować w rekrutacji 2013 na Akademię Sztuki w Szczecinie.

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu - w Przemyślu również prowadzona jest rekrutacja n a studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Tu kandydaci również muszą przystąpić do egzaminu wstępnego. Termin składania podań o możliwość brania udziału w rekrutacji upływa dopiero 31 lipca, więc jest jeszcze trochę czasu.

Politechnika Białostocka - na Białostockiej Politechnice również prowadzone są studia na kierunku architektura wnętrz. 21 czerwca upływa termin rejestracji kandydatów, a 2 lipca kandydaci na architekturę wnętrz przystępują do egzaminu wstępnego. Studia pierwszego stopnia trwają 3, 5 roku i w odróżnieniu od studiów prowadzonych na ASP, otrzymujemy tu tytuł inżyniera, a nie licencjata.

>> Zasady rekrutacji na studia 2013 - architektura i urbanistyka!

Politechnika Koszalińska – Wydział Wzornictwa - na studia 2013 na architekturę wnętrz możemy zdawać również na Politechnikę Koszalińską. Przygotowano tu 50 miejsc na studia stacjonarne i 30 na studia niestacjonarne. Ciągle czekamy na terminy rekrutacji na studia 2013.

Politechnika Śląska - 21 czerwca upływa termin rejestracji kandydatów na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz na Politechnice Śląskiej. Już 26 czerwca odbędzie się egzamin wstępny dla kandydatów.

Politechnika Łódzka - na Politechnice Łódzkiej pierwszy stopień studiów trwa 3,5 roku i uzyskujemy po nim tytuł inżyniera. Kierunek architektura wnętrz prowadzony jest tu na Wydziale Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu - na Uniwersytecie artystycznym w Poznaniu architektura wnętrz prowadzona jest na Wydziale architektury Wnętrz i Scenografii. Studia odbywają się w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Egzaminy wstępny z rysunku rozpoczynają się już 24 czerwca.

Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny w Radomiu - internetowa rejestracja kandydatów na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz kończy się tu 30 czerwca. 1 oraz 2 lipca odbywają się sprawdziany wstępne dla kandydatów. Do 16 września z kolei można rejestrować się na studia niestacjonarne na kierunku architektura wnętrz.

Uniwersytet Zielonogórski – do 6 lipca można składać dokumenty uprawniające nas do wzięcia udziału w rekrutacji na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jak na każde studia architektura wnętrz kandydat musi przystąpić do egzaminów wstępnych, które odbędą się tu w dniach 10 – 11 lipca.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
tagi
81.waw.pl apartament apartamentowiec aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz architekci architekt architektura architektura Grecji architektura krajobrazu architektura polska architektura sakralna architektura Warszawy architektura wnętrz architektura wnętrza architektura Wrocławia architektura współczesna beton beton architektoniczny biuro biuro architektoniczne biurowiec BoConcept bryła centrum handlowe co zobaczyć Comitor dach dekoracje design dizajn dom dom jednorodzinny drapacz chmur drewno ekologia Euro 2012 film gotyk historia architektury hotel ikea ikona architektury komiks konkurs konkurs architektoniczny kościół Kraków kuchnia lampa loft Londyn małe mieszkanie MAŁY DOM meble Mies van der Rohe minimalizm moda modernizacja modernizm muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej Newmor Nizio Design International nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza nowoczesne wnętrze nowoczesny dom NOWY PROJEKT ZAHA HADID ogród okno ornament pawilon polski design pracownia architektoniczna projekt projekty projekty zahy hadid przestrzeń miejska przestrzeń publiczna recykling rewitalizacja sarp Serwis o architekturze stararchitekt starożytna Grecja Studio Forma 96 STYL NOWOCZESNY styl skandynawski sztuka sztuka współczesna świątynia Tremend trendy urbanistyka wakacje 2013 Warszawa wieżowce Wieżowce Warszawa wieżowiec wnętrza Wrocław współczesna architektura współczesny design wystawa wzornictwo Zaha Hadid ZAHA HADID projekty zrównoważony rozwój życie w architekturze
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.