Architektura
ARCHITEKTURA
Studia 2013. Rekrutacja na prywatne uczelnie

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura wnętrz. Trwają zapisy na kierunek architektura wnętrz na prywatnych uczelniach

  • Komentarze

Trwa rekrutacja na studia 2013 na prywatnych uczelniach. Zobacz, gdzie możesz dostać się na architekturę wnętrz!

Trwa rekrutacja na studia 2013 na prywatnych uczelniach. Zobacz, gdzie możesz dostać się na architekturę wnętrz!

Fot: Photos.com

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczenie prywatne. Prywatne uczelnie ciągle prowadzą rekrutację na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz. Zobacz, gdzie możesz studiować architekturę wnętrz, ile kosztuje czesne oraz jakie wymagania rekrutacyjne stawiają kandydatom uczelnie niepubliczne!

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Zakończyła się rekrutacja na studia 2013 na uczelniach państwowych, ale nadal można zapisać się na studia na uczelniach prywatnych. Coraz więcej uczelni poszerza swoją gamę kierunków o architekturę wnętrz. Zobacz, gdzie jeszcze możesz złożyć dokumenty aby zostać studentem architektury wnętrz!

Studia 2013. Rekrutacja na architekturę wnętrz

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza to uczelnia, która ciągle ma wolne miejsca na studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Poza odpowiednimi dokumentami uczelnia prosi o dostarczanie przez kandydata teczki z pracami plastycznymi. Liczba prac nie powinna przekraczać 10 sztuk. Kandydat na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz może, po ocenie portfolio, uzyskać rekomendacje do udziału w wakacyjnym kursie rysunku i malarstwa. Udział w kursie jest dobrowolny, a jego koszt to 280 zł. Pierwszy semestr nauki na tej uczelni kosztuje 2900 zł, drugi i kolejne 3300 zł.

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach proponuje wam studia 2013 na kierunku architektura wnętrz na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Studia 2013 działają w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Za studia stacjonarne pierwszego stopnia zapłacimy 3200 zł, a niestacjonarne 3050 zł. Rekrutacja na studia 2013 jest tu prowadzona bez egzaminów wstępnych. Jedynym kryterium jest złożenie odpowiednich dokumentów. Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania limitu miejsc.

>> Zobacz, które prywatne uczelnie prowadzą rekrutację na architekturę i urbanistykę!

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego również prowadzi rekrutacje na studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Aby móc przystąpić do rekrutacji należy złożyć wniosek wraz z odpowiednimi dokumentami. Później kandydat zostanie poinformowany o terminie prezentacji, której odbycie jest obowiązkowe aby zostać studentem architektury wnętrz. Do prezentacji należy przygotować przynajmniej 20 prac w dowolnych technikach. Ich rozmiar to minimum format A3. Prace powinny zawierać się w kategorii rysunek i malarstwo: studium z natury, pejzaż, martwa natura, szkice postaci ludzkiej oraz dowolne prace własne np. grafika, fotografia, rzeźba i inne.

Rekrutacja 2013. Architektura wnętrz na prywatnych uczelniach

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza was na studia 2013 I i II stopnia na kierunku architektura wnętrz. Studia działają w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Aby dostać się na tę uczelnie trzeba przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną. Podczas rozmowy kandydat musi zaprezentować własne rysunki, w dowolnym formacie. Technika wykonania oraz tematyka prac również jest dowolna. Zaprezentowane prace maja wskazywać na wrażliwość postrzegania przestrzeni i brył. Podczas rozmowy kandydat prezentuje skompletowane w teczce prace, ale także zapoznaje komisję ze swoimi zainteresowaniami artystycznymi i projektowymi, z realizacjami artystycznymi, które wiążą się z wybranym kierunkiem studiów. Opłata rekrutacyjna wynosi 1200 zł, a za semestr studiów zapłacimy 4140 zł.

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Sopocka Szkoła Wyższa proponuje kandydatom studia 2013 na kierunku architektura wnętrz w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Koszt opłaty rekrutacyjnej to 80 zł, a wpisowe wyniesie nas 250 zł ( do 31 lipca ). Kandydat na studia architektura wnętrz musi przejść przez rozmowę kwalifikacyjną, na która przynosi list motywacyjny oraz portfolio. W portfolio powinny być zawarte dwie kompozycje kolorowe oraz dwa rysunki w dowolnej technice i formacie. DO porfolio należy dołączyć również płytę CD z zaprezentowanymi pracami. Najbliższy termin rozmów już 17 lipca!

  • 1
  • 2
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
tagi
81.waw.pl apartament apartamentowiec aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz architekci architekt architektura architektura Grecji architektura krajobrazu architektura polska architektura sakralna architektura Warszawy architektura wnętrz architektura wnętrza architektura Wrocławia architektura współczesna beton beton architektoniczny biuro biuro architektoniczne biurowiec BoConcept bryła centrum handlowe co zobaczyć Comitor dach dekoracje design dizajn dom dom jednorodzinny drapacz chmur drewno ekologia Euro 2012 film gotyk historia architektury hotel ikea ikona architektury komiks konkurs konkurs architektoniczny kościół Kraków kuchnia lampa loft Londyn małe mieszkanie MAŁY DOM meble Mies van der Rohe minimalizm moda modernizacja modernizm muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej Newmor Nizio Design International nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza nowoczesne wnętrze nowoczesny dom NOWY PROJEKT ZAHA HADID ogród okno ornament pawilon polski design pracownia architektoniczna projekt projekty projekty zahy hadid przestrzeń miejska przestrzeń publiczna recykling rewitalizacja sarp Serwis o architekturze stararchitekt starożytna Grecja Studio Forma 96 STYL NOWOCZESNY styl skandynawski sztuka sztuka współczesna świątynia Tremend trendy urbanistyka wakacje 2013 Warszawa wieżowce Wieżowce Warszawa wieżowiec wnętrza Wrocław współczesna architektura współczesny design wystawa wzornictwo Zaha Hadid ZAHA HADID projekty zrównoważony rozwój życie w architekturze
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.