archirama.pl

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura wnętrz. Trwają zapisy na kierunek architektura wnętrz na prywatnych uczelniach

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczenie prywatne. Prywatne uczelnie ciągle prowadzą rekrutację na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz. Zobacz, gdzie możesz studiować architekturę wnętrz, ile kosztuje czesne oraz jakie wymagania rekrutacyjne stawiają kandydatom uczelnie niepubliczne!

Trwa rekrutacja na studia 2013 na prywatnych uczelniach. Zobacz, gdzie możesz dostać się na architekturę wnętrz!

Trwa rekrutacja na studia 2013 na prywatnych uczelniach. Zobacz, gdzie możesz dostać się na architekturę wnętrz!

Fot: Photos.com

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Zakończyła się rekrutacja na studia 2013 na uczelniach państwowych, ale nadal można zapisać się na studia na uczelniach prywatnych. Coraz więcej uczelni poszerza swoją gamę kierunków o architekturę wnętrz. Zobacz, gdzie jeszcze możesz złożyć dokumenty aby zostać studentem architektury wnętrz!

Studia 2013. Rekrutacja na architekturę wnętrz

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza to uczelnia, która ciągle ma wolne miejsca na studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Poza odpowiednimi dokumentami uczelnia prosi o dostarczanie przez kandydata teczki z pracami plastycznymi. Liczba prac nie powinna przekraczać 10 sztuk. Kandydat na studia 2013 na kierunek architektura wnętrz może, po ocenie portfolio, uzyskać rekomendacje do udziału w wakacyjnym kursie rysunku i malarstwa. Udział w kursie jest dobrowolny, a jego koszt to 280 zł. Pierwszy semestr nauki na tej uczelni kosztuje 2900 zł, drugi i kolejne 3300 zł.

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach proponuje wam studia 2013 na kierunku architektura wnętrz na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Studia 2013 działają w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Za studia stacjonarne pierwszego stopnia zapłacimy 3200 zł, a niestacjonarne 3050 zł. Rekrutacja na studia 2013 jest tu prowadzona bez egzaminów wstępnych. Jedynym kryterium jest złożenie odpowiednich dokumentów. Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania limitu miejsc.

>> Zobacz, które prywatne uczelnie prowadzą rekrutację na architekturę i urbanistykę!

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego również prowadzi rekrutacje na studia 2013 na kierunku architektura wnętrz. Aby móc przystąpić do rekrutacji należy złożyć wniosek wraz z odpowiednimi dokumentami. Później kandydat zostanie poinformowany o terminie prezentacji, której odbycie jest obowiązkowe aby zostać studentem architektury wnętrz. Do prezentacji należy przygotować przynajmniej 20 prac w dowolnych technikach. Ich rozmiar to minimum format A3. Prace powinny zawierać się w kategorii rysunek i malarstwo: studium z natury, pejzaż, martwa natura, szkice postaci ludzkiej oraz dowolne prace własne np. grafika, fotografia, rzeźba i inne.

Rekrutacja 2013. Architektura wnętrz na prywatnych uczelniach

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza was na studia 2013 I i II stopnia na kierunku architektura wnętrz. Studia działają w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Aby dostać się na tę uczelnie trzeba przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną. Podczas rozmowy kandydat musi zaprezentować własne rysunki, w dowolnym formacie. Technika wykonania oraz tematyka prac również jest dowolna. Zaprezentowane prace maja wskazywać na wrażliwość postrzegania przestrzeni i brył. Podczas rozmowy kandydat prezentuje skompletowane w teczce prace, ale także zapoznaje komisję ze swoimi zainteresowaniami artystycznymi i projektowymi, z realizacjami artystycznymi, które wiążą się z wybranym kierunkiem studiów. Opłata rekrutacyjna wynosi 1200 zł, a za semestr studiów zapłacimy 4140 zł.

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Sopocka Szkoła Wyższa proponuje kandydatom studia 2013 na kierunku architektura wnętrz w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Koszt opłaty rekrutacyjnej to 80 zł, a wpisowe wyniesie nas 250 zł ( do 31 lipca ). Kandydat na studia architektura wnętrz musi przejść przez rozmowę kwalifikacyjną, na która przynosi list motywacyjny oraz portfolio. W portfolio powinny być zawarte dwie kompozycje kolorowe oraz dwa rysunki w dowolnej technice i formacie. DO porfolio należy dołączyć również płytę CD z zaprezentowanymi pracami. Najbliższy termin rozmów już 17 lipca!

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Sztuki Użytkowej w Szczecinie prowadzi studia 2013 w trybie stacjonarnym na kierunku architektura wnętrz. Uczelnia proponuje tylko studia I stopnia. Zasady rekrutacji są tu podobne jak na innych uczelniach. Kandydat, poza złożonymi dokumentami, musi donieść teczkę ze swoimi pracami rysunkowymi na podstawie, której zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Podczas rekrutacji obowiązuje także limit miejsc oraz kolejność zgłoszeń.

Studia 2013. Rekrutacja na prywatnych uczelniach na kierunku architektura wnętrz

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie prowadzi rekrutacje na studia pierwszego stopnia na kierunku architektura wnętrz. Aby przystąpić do rekrutacji należy przedstawić teczkę z pracami plastycznymi oraz odbyć rozmowę z zakresu historii sztuki i architektury. W trakcie rozmowy kandydat wykonuje szkice odręczne z rysunku (martwa natura) oraz szkic z elementami perspektywy. Najbliższy i ostatni termin rozmowy odbędzie się 29 września o godzi 10:30. W teczce powinny znajdować się prace z zakresu rysunku (min. 10 prac – forma 50x70 lub 100x70 cm), malarstwa ( min. 10 prac, 50x70 lub 100x70 cm), szkice martwej natury (min. 10 sztuk, format A4). Maksymalna ilość prac w teczce to 40 sztuk. Kandydat musi przygotować się z zakresu historii sztuki, obowiązują tu trzy lektury: Historia sztuki w zarysie – Estreicher Karol, Historia sztuki – Białostocki Jan, Historia sztuki powszechnej – Piwocki Franciszek Xawery.

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie prowadzi studia 2013 n kierunku architektura wnętrz na pierwszym stopniu. Studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Podczas zapisywania się na studia obowiązuje kolejność zgłoszeń, a rekrutacja kończy się w momencie wyczerpania limitu miejsc. Opłata rekrutacyjna wynosi 140 zł. Wpisowe za studia stacjonarne wynosi 250 zł, a za studia niestacjonarne 450 zł. Czesne za miesiąc nauki kosztuje tu 840 zł (studia stacjonarne), 680 zł. (studia niestacjonarne).

Rekrutacja na studia architektura wnętrz: uczelnie prywatne. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Studia 2013 na kierunku architektura wnętrz prowadzone są tu tylko na pierwszym stopniu – tytuł licencjata. Kandydaci po złożeniu odpowiednich dokumentów i dokonaniu opłaty rekrutacyjnej proszeni są o dostarczenie swojej teczki dokumentującej dotychczasowy dorobek artystyczny, który zostanie zaprezentowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Studia stacjonarne kosztują tu 6000 zł za rok, a niestacjonarne 5520 zł za rok.

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Photos.com
Data publikacji: 7.09.2013 18:43

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!