archirama.pl

Studia architektura. SARP w Poznaniu zaprasza studentów architektury na konsultacje architektoniczne

Studia architektura i urbanistyka. Dla studentów architektury i urbanistyki SARP w Poznaniu organizuje konsultacje architektoniczne. KonsultAKCJE. Każdy student będzie miała szansę na indywidualne konsultacje z architektami wybranej przez siebie pracowni  

Studia architektura. SARP w Poznaniu zaprasza studentów architektury na konsultacje architektoniczne
Fot: materiały prasowe

Studia architektura i urbanistyka. KonsultAKCJA to inicjatywa organizowana przez poznański oddział SARP skierowana jest do studentów studiów architektury i urbanistyki. Każdy zainteresowany będzie miał możliwość odbycia półgodzinnych indywidualnych konsultacji z wybranym przez siebie architektem, który obejrzy portfolio, zaopiniuje projekty (nawet te niedokończonych), odpowie na pytania dotyczące pracy w zawodzie czy doradzi co dalej.

Studia architektura i urbanistyka – konsultacje organizowane przez SARP w Poznaniu

Inicjatywa organizowana z myślą o studentach architektury i urbanistyki przez poznański oddział SARP ma zwiększyć wiedzę studentów o ich przyszłym zawodzie, a także pomóc im w nawiązywaniu kontaktów ze środowiskiem zawodowym. Każdy chętny student studiów architektury i urbanistyki, który weżmie udział w I edycji KonsultAKCJI może spotkać się z architektami z pracowni: Ultra Architects, EASST.com, Front Architects, Neostudio, PL.architekci, Pracownia Projektowa Mariusz Wrzeszcz, Rabendo lub Atelier Starzak Strebicki

Studia architektura i urbanistyka – konsultacje – jak zgłosić chęć udziału

Chętni do wzięcia udziału w konsultacjach organizowanych przez SARP w Poznaniu moga zapisać się poprzez wysłanie na adres email: warsztatysarp@gmail.com zgłoszenia (imię, nazwisko, wydział, rok studiów, wskazanie architekta, u którego chce odbyć konsultacje). O udziale w inicjatywie i przydziale do wybranych konsultantów decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestracje prześlemy nr konta, na jaki należy przelać opłatę w wysokości 10 zł (konieczne wysłanie potwierdzenia przelewu na maila powyżej). Opłata uprawnia do konsultacji u jednej pracowni.

KonsultAKCJE odbędą się 11 maja 2013 roku w siedzibie poznańskiego oddziału SARP: Poznań, Stary Rynek 56

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.05.2013 16:08

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!