archirama.pl

Wydział Architektury. Druga część rozmowy z Marcinem Mostafą

Marcin Mostafa kolejny raz w Wydziale Architektury, audycji Akademickiego Radio Kampus we współpracy z portalem Archirama.pl. Już dziś zapraszamy na drugą część rozmowy z Marcinem Mostafą - warszawskim architektem na 97,1 FM.

Wydział Architektury. Druga część rozmowy z Marcinem Mostafą
Fot: materiały prasowe

Gość audycji Marcin Mostafa. Wydział Architektury to audycja Akademickiego Radio Kampus we współpracy z portalem Archirama.pl. Prowadzące: Weronika Kwasiborska, dziennikarka portalu Archirama.pl oraz Ania Kopcińska zapraszają do studio architektów oraz osoby ze świata architektury. Audycji posłuchać można w każdy wtorek o godzinie 19 na falach Radio Kampus (97,1 FM). Jeśli nie uda wam się włączyć w tym czasie odbiornika, nic straconego. Zapraszamy już następnego dnia do portalu Archirama.pl gdzie będziecie mogli przeczytać rozmowę z gościem - Marcinem Mostafą.

Architektura Warszawy - rozmowa z Marcinem Mostafą

W zeszłym tygodniu gościem audycji Wydział Architektury był Marcin Mostafa, architekt, współwłaściciel pracowni architektonicznej WWAA Architekci oraz prezes warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich. Dziennikarki rozmawiały z Marcinem Mostafą o architekturze Warszawy, a także o postrzeganiu przez architektów przestrzeni miejskiej. Pytały gościa o różnice między Stowarzyszeniem Architektów Polskich a Izbą Architektów Polskich. W tym odcinku audycji radiowej Wydział Architektury będą  kontynuować rozmowę z Marcinem Mostafą.

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY 

Archirama.pl oraz Akademickie Radio Kampus połączyło siły i postanowiło przybliżyć wam świat architektury. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że architektura dotyczy każdego z nas, bo to ona decyduje jak nam się w danym miejscu żyje. Z audycji Wydział Architektury będziecie mieli okazję posłuchać rozmów a polskimi architektami, czy dowidzieć się czym żyje warszawska, polska, ale też zagraniczna architektura.

Audycję prowadzą: dziennikarka z Akademickiego Radia Kampus Anna Kopcińska oraz dziennikarka portalu Archirama.pl Weronika Kwasiborska. Dlatego prowadzone rozmowy o architekturze będą zrozumiałe zarówno dla architektów, jak i dla osób, które z architektura mają niewiele wspólnego.

Audycja Wydział Architektury emitowana jest w każdy wtorek w Radio Kampus na 97,1 fm oraz w internecie na stronie Radia Kampus. Wszystkie audycje (również te archiwalne) będą także dostępne w portalu Archirama.pl, na łamach portalu będziemy także publikować zapis rozmów z gośćmi audycji Wydział Architektury. Już dzisiaj zapraszamy do wysłychania romozwy z Marcinem Mostefą.

Wydział Architektury
Akademickie Radio Kampus, 97,1 FM wtorek godzina 19
Gościem audycji będzie Marcin Mostafa

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 8.04.2013 18:30

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!