archirama.pl

Akcesoria do nowoczesnego wnętrza. Zobacz designerskie gadżety do nowoczesnego wnętrza

W nowoczesnym domu już nie tylko meble muszą być designerskie. Zobacz, jakie pomysły mają projektanci, na to, jak sprawić, by przedmioty codziennego użytku były prawdziwą ozdobą wnętrza.

Designerskie gadżety do nowoczesnego wnętrza

Woolen soap

Fot: droog.com

Dobre, nowoczesne wnętrze zachwyca prostotą i jakością znajdujących się w nim materiałów i stanowi świetne tło dla zwracających uwagę designerskich gadżetów. Na szczęście czasy, w których zmiotka na śmieci musiała być brzydka i schowana przed ludzkim okiem, a gąbka nie tyle nie zachęcała do użycia, co do patrzenia, minęły. Zobaczcie przedmioty, które stanowią prawdziwą sztukę użytkową, dzięki którym każde designerskie wnętrze nabierze unikatowego charakteru. 

Woolen soap to mydełko inne, niż wszystkie. W 80 procentach składa się z kremowego mydła, a w 10 z prawdziwej wełny! Pozostałe 10% to materiały, które nadają mydełku spoistość i charakterystyczną fakturę. Mydełko przypomina rzeczny kamień i stanowi prawdziwą ozdobę łazienki. Należy postępować z nim, jak z każdym zwykłym mydłem, trochę bardziej uważając, by miało możliwość dokładnego wyschnięcia. Cena: 19,50 euro.

Sky planter to doniczka, która umożliwia hodowanie ulubionych roślin...do góry nogami. Donica ma wbudowany system, który sam dozuje ilość dostarczanej wody i zabezpiecza roślinę przed niechybnym upadkiem na ziemię. Najlepsza część – podlewanie rośliny jest konieczne jedynie raz na miesiąc. Cena: 88 euro.

Zobacz galerię nowoczesnych wnętrz! Od biura do małego mieszkania.

Dustpan & broom to prawdopodobnie najładniejsza zmiotka w komplecie z szufelką na świecie. Jeśli nie zostanie ozdobą salonów, to na pewno doda uroku każdej garderobie w jakiej się znajdzie. Bardzo wygodna w użyciu, wykonana z tworzyw sztucznych, naturalnego drewna i naturalnego włosia. Cena: 23,75 euro.

Bath plug z mapą świata to zatyczka do ujścia wody w wannie i umywalce, która nie pozwoli na to, by kąpiel była nudna. Przy niej wszystkie żółte kaczuszki bledną, a nowoczesna łazienka zyskuje dużo koloru. Cena: 12,50 euro.

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: droog.com
Data publikacji: 9.08.2012 18:52

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.