archirama.pl

Architektura wnętrz dla kota

Jeśli to kot jest przywódcą domowego stada, musi mieć najlepszy apartament. Meble z Goldatze pasują do architektury wnętrz projektowanej z myślą o czworonogach

Goldatze; architektura wnętrz dla kotów

Pomosty, przejścia, drabinki, bryły schowków - architektura wnętrz od Goldatze

Fot: www.goldtatze.de

Stefan Hofmann jest projektantem, stolarzem, a przede wszystkim miłośnikiem  kotów. Jego historia brzmi jak z amerykańskiego podręcznika osiągania sukcesów – pasja została przekuta w sposób na życie. Stefan założył firmę Goldtatze (Złota łapka), a w jej ramach projektuje i instaluje meble modułowe przeznaczone dla kotów. Z takich elementów powstają całe systemy przejść, grzęd, podwieszanych mostów, hamaków i schowków. Można nimi łączyć stojące już w pokojach meble, budując trójwymiarową przestrzeń z miejscami do zabawy i kryjówkami.

W domach niektórych klientów architektura wnętrz i samo życie podporządkowane są najwyraźniej interesom kota. Meble od Gooldatze pomagają przekształcić zwykły pokój w kocie królestwo.

Meble nie są może szczytem wyrafinowania ani najlepszym przykładem współczesnego designu, ale czworonogi raczej nie zwracają na to uwagi, a ich właściciele cieszą się ze swoimi zadowolonymi ulubieńcami. Proste bryły ze jasnej sklejki są neutralne w wyrazie, pasują do współczesnej architektury i mebli w stylu skandynawskim, ale nie będą też razić w bardziej tradycyjnych wnętrzach.  

Więcej informacji: www.goldtatze.de

Autor: KZ
Zdjęcia: www.goldtatze.de
Data publikacji: 9.01.2015 13:04

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.