archirama.pl

Architektura wnętrza: Paged Meble pokazał nową kolekcję mebli. Zobaczcie modele krzeseł i foteli, przeznaczonych do wnętrz domów.

Architektura wnętrza: Zaprezentowana podczas targów w Mediolanie nowa linia mebli giętych marki Paged Meble czerpie z natury i szlachetnego rzemiosła. Oceńcie jak w waszych wnętrzach domów wyglądałyby meble polskiej marki.

A rchitektura wnętrza: Paged Meble pokazał nową kolekcję mebli. Zobaczcie modele krzeseł i foteli, przeznaczonych do wnętrz domów.

Architektura wnętrza: Zaprezentowana podczas targów w Mediolanie nowa linia mebli giętych marki Paged Meble czerpie z natury i szlachetnego rzemiosła. Oceńcie jak w waszych wnętrzach domów wyglądałyby meble polskiej marki.


Fot: materiały prasowe

Premierowe propozycje to m.in.: Salt Family – wygodne krzesła przeznaczone do wnętrz mieszkań, szczególnie jadalni. Prop – mebel ze sklejki, o klasycznej formie, a także Lady Chair – fotel zainspirowany kształtem kobiecej talii.

Salt Family stawia na funkcjonalną architekturę wnętrza. Nowa propozycja łączy funkcję krzesła i fotela w jednym

Tapicerowany Salt Family to produkt, który łączy funkcję krzesła i fotela. Jego charakterystycznymi elementami są łukowate kształty, połączonych ze sobą nóg tylnych i oparcia. Siedzisko w wersji z toczonymi detalami odwołuje się do architektury wnętrza z lat 70. i nawiązuje do stylu vintage.

Klasyczna architektura wnętrza

Siedzisko Prop inspirowane jest wzornictwem z lat 50. Charakterystyczna konstrukcja oparta jest na tradycyjnych elementach toczonych oraz sklejkowym siedzisku i oparciu.

Architektura wnętrza: Fotel Lady zainspirowany zwiewną sukienką

Lady jest pełna uroku, subtelna i elegancka. Tapicerka przypomina kolorową sukienkę z ażurową koronką. Wykonany jest z poszanowaniem zanikającego szlachetnego rzemiosła: w technologii ręcznego gięcia drewna i wyplotu z trzciny.

Wnętrza mieszkań uzyskują efekt lekkości i stają się bliskie naturze

Architektura wnętrza: Marka Paged Meble słynie przede wszystkim z produkcji krzeseł i ta kategoria jest najsilniej prezentowana podczas branżowych wydarzeń. Wkrótce oferta wzbogaci się również o modele krzeseł personalizowanych. Nabywcy krzeseł Prop, Zipper i Ribbon będą mogli dobrać detale produktów, zgodnie z własnym gustem.W maju wdrożony będzie także stół Daisy, a w najbliższym czasie także fotel UVU.

Autor: Magdalena Kleszcz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 10.05.2013 16:44

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.