archirama.pl

Austriacki Design w Concordia Design

 Centrum Designu Concordia zaprasza na spotkanie z austriackim designem. Zobacz nowoczesny i stylowy design z Austrii podczas poznańskiej wystawy.

Design z Austrii 2

Design projektantów z Austrii można zobaczyć w Concordia Design

Fot: materiały prasowe

„Austrian Design Spirit – creative approaches & economic dimensions”/ „Austrian Design Spirit. Twórcze podejście i ekonomiczne aspekty „. Mniej znany w Polsce, a na pewno zasługujący na uwagę design austriacki na wystawie w Concordia Design. Prezentowane projekty łączy innowacyjność i doskonałe rozwiązania i wysoka jakość.

Na wystawie można zobaczyć produkty i projekty, które otrzymały w ostatnich latach austriacką Nagrodą Narodową, a także innowacyjne produkty wprowadzane na rynek przez austriackie firmy. Ważne miejsce zajmuje tu grafika i projektowanie wizualne – zobaczymy więc projekty nagrodzonych książek i publikacji oraz filmy.

>>Aranżacja wnętrz. Kuchnia z designem ze Star Treka

Swoje prace i innowacyjne koncepcje produktów pokaże także Joanneum University of Applied Sciences w Graz kształcący pokolenia przyszłych austriackich projektantów. „Austrian Design Spirit – creative approaches & economic dimensions”/ „Austrian Design Spirit. Twórcze podejście i ekonomiczne aspekty to projekt współorganizowany przez designaustria oraz Creative Industry Styria.

Termin: 9 lipca wernisaż, ekspozycja od 10 do 19 lipca Godziny otwarcia: codziennie od 10 do 18.00 Miejsce: sala Lumina, Concordia Design Wstęp wolny

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 4.07.2012 12:08

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.