archirama.pl

Design i krzesła. Plastik z włoskich pracowni

Nowa kolekcja marki Nowy Styl, przygotowana w pracowniach włoskich projektantów: Giancarlo Bisaglia , duetu Paolo Scagnelatto& Jeremiah Ferrarse, Studio 999 Design dowodzi, że plastik wrócił do łask.

Krzesła z linii Fano

Krzesła od włoskich designerów. Plastik powraca

Fot: www.nowystylgroup.com

Krzesła z plastiku autorstwa włoskich designerów to proste, niebanalne kształty, intensywne kolory i ogromne możliwości aranżacyjne – lekki materiał o dużej elastyczności otworzył przed projektantami zupełnie nowe perspektywy. Kolekcję otwiera Fano, figlarny model zaprojektowany w Studio 999 Design.

>>Najnowsza designerska kolekcja IKEI – IKEA PS 2012

Wykonane z matowego plastiku, ze zintegrowanymi podłokietnikami, przyciąga nietypową linia i zaskakuje wygodą. Ręcznie polerowana rama dodaje elegancji, a siedem energetycznych kolorów, od bieli, przez zieleń, pomarańcz aż do pięknej purpury i czerni – inspiruje i pobudza zmysły.

>>Targi Designu w Mediolanie 2012. Polak na Targach Designu w Mediolanie

Autor: materiały prasowe
Zdjęcia: www.nowystylgroup.com
Data publikacji: 26.04.2012 16:21

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.