archirama.pl

Donice i doniczki nie tylko do domu czy ogrodu. Duże miejskie donice zamiast betonowych klombów

Donice. Dom, ogród, ulica, to dopiero początek architektonicznej przygody donic. Kwiaty i drzewa to jedynie mała cześć tego, czym możemy je wypełnić. Natomiast różnorodność donic i doniczek, ich kształtów, rozmiarów i kolorów to najlepszy dowód na to, że donica może z powodzeniem zastąpić betonowy klomb i stać się elementem miejskiego designu.

Miejskie donice z designem 3

Donice z designem. Wielkie donice mogą zastąpić brzydkie, betonowe klomby.

Fot: terraform.pl

Znaleźć takie donice, które będą odzwierciedleniem naszych myśli, stylu i charakteru, a przy tym doskonale sprawdzą się w przestrzeni miejskiej, hotelach, restauracjach, centrach handlowych, a nawet w naszych domach i ogrodach to nie lada wyzwanie. To recepta na stare betonowe klomby.

>>DESIGN SIĘ OPŁACA. PRODUCENCI OTWIERAJĄ SIĘ NA DESIGN

Duże donice znakomicie nadają się do dekorowania przestrzeni, zarówno tych wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Uważa się je za nowoczesne spojrzenie w stronę architektury miejskiej. Mogą efektywnie kształtować architekturę krajobrazu, dzielić daną przestrzeń, a nawet przysłonić mniej atrakcyjne widoki.

Duże donice nie tylko spełniają przepisaną im pierwotnie funkcję, to także estetyczne elementy, które można odpowiednio dopasować do otaczającej nas przestrzeni, tworząc wizualną całość. Zarówno jeśli chodzi o kolorystykę czy kształt.

Odwiedź www.donicemiejskie.pl

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: terraform.pl
Data publikacji: 29.08.2012 14:13

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.