archirama.pl

Drewniany stół w roli głównej. Meble od TREBORD jako małe dzieła sztuki

Mówią, że stół to podstawa i serce domu. Mebel, będący jednym z podstawowych elementów architektury wnętrza każdego salonu. Zobacz jak drewniany stół projektu TREBORD staje się małym dziełem sztuki odgrywając główną rolę w architekturze wnętrza.

Drewniany stół w roli głównej. Meble od TREBORD jako małe dzieła sztuki

Oryginalne stoły powstały w wyniku starannej selekcji drewna. W ten sposób pojektanci TREBORD tworzą meble, które są alternatywą dla masowej produkcji.

Fot: materiały prasowe

Tomasz Jęsiek i Jacek Augustyniak z pracowni TREBORD postawili na ręcznie wykonywane stoły ze starannie wyselekcjonowanych kawałków drewna. W ten sposób, powstają oryginalne i niepowtarzalne drewniane meble, stanowiące alternatywę dla masowej produkcji.

Stół jako podstawa architektury wnętrza jadalni

Główne założenie pracowni TREBORD opiera się na stworzeniu solidnego i ponadczasowego stołu do jadali. Niepowtarzalna forma naturalnego drewna okazała się idealnym sprzymierzeńcem projektantów. Realizacje architektów ze studia TREBORD opierają się na rzemiośle i ręcznej produkcji, gdzie każdy z wyrobów wykonywany jest indywidualnie, przez co zostaje maksymalnie dostosowany do oczekiwań klienta.

Drewniany stół kształtowany przez naturę

Podstawą stworzenia każdego stołu są starannie wyselekcjonowane kawałki drewna. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy stół jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, ponieważ jego kształt jest formowany przez naturę. Najważniejszym elementem każdego z mebli oferowanych przez TREBORD jest unikatowy blat. Nieregularny kształt drewna i jego naturalne pęknięcia to cechy charakterystyczne każdego z autorskich wyrobów studia.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 28.01.2014 11:55

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.