archirama.pl

Konkurs PORTA BY ME. Przedłużony termin składania projektów!

Konkurs dla studentów i absolwentów architektury. Szukamy odpowiedzi na pytanie: "Wzornictwo dla każdego, czy profilowane?" Konkurs PORTA BY ME dotyczy problemów projektowania spersonalizowanego

Ona i on, czyli projektowanie drzwi

Konkurs Ona i on

Fot: PORTA - materiały prasowe

W związku z dużym zainteresowaniem organizator konkursu, firma Porta KMI Poland przedłuża termin składania prac do 14 lutego 2016r. Termin rozstrzygnięcia konkursu pozostaje niezmieniony - wyłonienie zwycięzców odbędzie się 8 marca 2016 podczas arenaDesign w Poznaniu. Szczegóły dotyczące konkursu na www.portabyme.pl. Zachęcamy do wyścigu z czasem już teraz! Nagrody czekają!  

Konkurs PORTA BY ME zorganizowany jest pod hasłem „Ona i On”. Tym razem zaproponowane przez KMI Poland,  organizatora konkursu zadanie projektowe polegało na zaprojektowaniu drzwi dla kobiety, mężczyzny, albo dla obu płci – ważne będzie także uzasadnienie projektu. Regulamin konkursu podkreśla, że projektanci powinni przygotować projekt produktu dla indywidualnego odbiorcy przy uwzględnieniu odmienności i podobieństw w kontekście płci.

Jurorzy brać będą pod uwagę m.in. funkcjonalność, możliwość zrealizowania projektu, a także sposób uzasadnienia i opis przygotowany przez autorów.
Na autorów najlepszych prac czekają nagrody, Laureaci trzech nagrodzonych projektów czekają odpowiednio 10 000, 3500 oraz 1500 złotych.

Rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się w czasie tegorocznego festiwalu arena DESIGN w Poznaniu 8 marca 2016. Temat daje uczestnikom inspirację do przygotowania interesujących prac. Te z nich, które zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu, będzie można zobaczyć na wystawie pokonkursowej. Ekspozycja prezentowana będzie od 8 do 11 marca w Poznaniu.
Więcej informacji na stronie portabyme.pl.

Autor: KZ
Zdjęcia: PORTA - materiały prasowe
Data publikacji: 6.02.2016 10:16

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.