archirama.pl

Kolorowa Polska. Jakie kolory lubią Polacy?

Kolorowa Polska - akcja Dekoral Fashion ma pomóc w znalezieniu odpowiedzi. Jaki jest ulubiony kolor warszawiaków, a jaki wrocławian? Czerwień flamenco, a może tweedowa zieleń? Jakie kolory lubią singielki, a jakie mężczyźni w związkach? Jaki kolor damskich szpilek najbardziej podoba się studentom z Krakowa, a jakie kolory najczęściej przewijają się w polskich piosenkach?

Jakie kolory lubią Polacy?

Kolorowa Polska

Kolorowa Polska: jakie kolory lubią Polacy?

Kolorowa Polska


Kolorowa Polska to zorganizowana przez Dekoral Fashion akcja zbierania danych o kolorystycznych upodobaniach Polaków. Informacje będą gromadzone za pomocą specjalnej aplikacji w internecie i na ulicach polskich miast. Wyniki akcji mają być na bieżąco publikowane pod adresem www.KolorowaPolska.pl, na internetowej platformie akcji.

Kliknij na jeden z 3744 banerów...

15 kwietnia 2014 w internecie zaczyna się też kampania bannerowa. W zależności od tego, w jaki kolor banneru kliknie użytkownik, zmieni się  wygląd strony www.KolorowaPolska.pl. jak podkreślają organizatorzy akcji - prawdopodobnie po raz pierwszy na świecie będą emitowane aż 3744 bannery o różnej kolorystyce.
W czasie akcji rejestrowana będzie ilość kliknięć w bannery. Wszystkie dane demograficzne pobierane za pomocą Facebooka za zgodą użytkowników (tzw. Big Data) i dane podane w serwisie. Na stronie będzie także dostępna ankieta, w której będą zbierane szczegółowe dane na temat preferencji kolorystycznych - może akcja wskaże też najlepszy kolor elewacji polskich domów i ścian wewnętrznych naszych mieszkań?
Wszystkie te informacje, na bieżąco przetwarzane i automatycznie publikowane na stronie w formie infografik i podsumowań, będą dostępne dla użytkowników.
Akcji towarzyszy konkurs, w którym można wygrać iPhone C –  oczywiście w wybranym przez siebie kolorze...

Więcej informacji: www.KolorowaPolska.pl, www.facebook.com/DekoralFashion

Data publikacji: 15.04.2014 08:16

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.