archirama.pl

Konkurs dla projektantów A' Design Competition

Współczesna architektura, architektura wnętrz, grafika – konkurs A' Design Competition jest otwarty dla projektantów z każdej dziedziny

 Międzynarodowy konkurs dla projektantów A' Design Competition

Charakterystyczna bryła nagrody w konkursie projektowym A' Design Competition powstaje w drukarce 3D

Fot: www.nagrodazaprojekt.com

A' Design Competition to międzynarodowy konkurs dla projektantów o wyjątkowo otwartej formule. Nagradzane są w nim projekty koncepcyjne, bryły zrealizowanych budynków, a także produkty i usługi. Według organizatorów, doroczny konkurs ma pomóc w promowaniu dobrego designu, od współczesnej architektury po informatykę, w skali światowej.
Każda z licznych kategorii konkursowych ma odrębne założenia, jury i kryteria oceny, adekwatne do rodzaju obiektów. Kategorie A' Design Award zgrupowane zostały w cztery działy:
- projekt industrialny,
- projekt graficzny,
- projekt architektoniczny,
- sztuka i inżynieria.
W tych ogólnych działach mieszczą się między innymi nagroda za projekt architektury wnętrz, opakowania; zabawki, gry lub produktu hobbystycznego; statku kosmicznego; model generatywny, algorytmiczny lub parametryczny. Pełna lista kategorii wraz z opisem dostępna jest pod adresem http://www.nagrodazaprojekt.com/categories.html#designawards
Wśród zwycięzców w dziedzinie architektury współczesnej jest między innymi biuro projektowe Ingarden&Ewy, laureat platynowej nagrody za realizację Małopolskiego Ogrodu Sztuki.

Zgłoszenie do A' Design Award & Competition

Procedura rejestracji do konkursu jest kilkuetapowa. Pierwszym krokiem jest rejestracja i logowanie na stronie konkursowej. W panelu użytkownika dodawane są kolejne projekty w wybranej kategorii.
Ze zgłoszeniem każdego projektu wiążą się opłaty, których wysokość zmienia się w zależności od terminu. Wcześniejsze zgłoszenia są tańsze. Kwota opłaty mieści się w przedziale 148-925 euro. Organizator proponuje jednak tańsze lub darmowe uczestnictwo osobom nie zajmującym się designem zawodowo, a także studentom kierunków projektowych.  
Więcej informacji: http://www.nagrodazaprojekt.com/brief.html

Autor: KZ
Zdjęcia: www.nagrodazaprojekt.com
Data publikacji: 21.01.2015 10:01

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.