archirama.pl

Konkurs na projekt plandeki. DESIGN-A-TRUCK

Mobilny mural? Wielkie graffiti? Konkurs na projekt plandeki do wielkiej ciężarówki

Konkurs na projekt plandeki

Najpierw plandeka, później torby i plecaki

Fot: http://www.freitag.ch/

Zamiast standardowego logo – indywidualnie zaprojektowana grafika. Freitag, producent toreb, plecaków i pokrowców szytych z plandek samochodowych, szuka dobrych materiałów. Firma zorganizowała konkurs na projekt plandeki dla firmy transportowej. Do udziału w konkursie zaproszeni zostali artyści zajmujący się grafiką wektorową. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu dwóch 40 plandeki bocznych do samochodu ciężarowego. Każda plandeka ma 40 m kw. Nagrodzony projekt zostanie zrealizowany, grafiki pojawią się na bokach samochodu należącego do szwajcarskiego przewoźnika, firmy Planzer. Po pięciu latach na drodze czeka je najprawdopodobniej reinkarnacja w postaci dziesiątków toreb.

Nagrody w konkursie
1 nagroda: 2000 €
2 nagroda: bon o wartości 1000 € na zakup produktów Freitag
3 nagroda: bon o wartości 500 € dla produktów Freitag

Temat – dowolny, preferowane kolorowe, różnorodne wzory. Projekty można nadsyłać za pośrednictwem strony internetowej organizatora do 30 kwietnia 2015.

Jury konkursu wybierze 40 najlepszych wzorów spełniających wymagania regulaminu. W maju 2015 zwycięską pracę wybiorą internauci w otwartym głosowaniu.


Więcej informacji: www.freitag.ch/designatruck

Autor: KZ
Zdjęcia: http://www.freitag.ch/
Data publikacji: 2.04.2015 12:38

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.