archirama.pl

Lampa do loftu - Lady Cage marki Zava

Bryła lampy Lady Cage marki Zava ma według producenta kojarzyć się ze starymi lampami warsztatowymi. Podobieństwo mniej więcej takie, jak w przypadku waciaków projektowanych przez kreatorów mody

Współczesna architektura wnętrz - lampa Lady Cage do loftu

Loft to już nie magazyn ani fabryka. Ci, którym nie podobają się surowe bryły autentycznych lamp przemysłowych, mogą docenić bryłę lampy Lady Cage

Fot: DADO DESIGN - materiały prasowe

Loft i soft loft – naturalne środowisko lampy

Abażur lampy Lady Cage to tylko zarys nakreślony w powitrzu. Krata z cienkich, metalowych prętów układa się w lekką bryłę, archetypiczny kształt kosza. W klatce ukryta została „steampunkowa” żarówka z dekoracyjnie ukształtowanym włóknem, naśladująca szklane banie z początków XX wieku. Za żelazną kratą jest jeszcze uchwyt z tworzywa. Kolor oplotu kabla można dobrać według życzenia. Polecane kolory to czerń i karminowa czerwień. Cała bryła ma wymiary 22x22x37 cm.

Lampy Lady Cage dostępne są z dwoma rodzajami wykończeń, czarne lub chromowane. Mogą być wykorzystywane jako lampy sufitowe, stołowe albo kinkiety – wystarczy zmienić sposób zawieszenia. Żeby lampa stała się kinkietem, wystarczy zaczepić metalową kratkę o wkręcony w ścianę haczyk czy gwóźdź.

Koszt lampy to ok. 650 (wersja malowana) – 750 (chrom) zł, żarówka E27 o wartości ok. 120 zł nie jest wliczona w cenę.
  

Autor: KZ
Zdjęcia: DADO DESIGN - materiały prasowe
Data publikacji: 11.09.2014 13:10

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.