archirama.pl

Meble IKEA w miniaturze

Meble IKEA teraz dostępne w wersji miniaturowej. W kolekcji HUSET znalazły się bestsellery szwedzkiej marki w skali 1:15

Klasyki IKEA w miniaturze

W kolekcji HUSET znalazły się bestsellery szwedzkiej marki w skali 1:15

Fot: materiały prasowe

IKEA, podążając śladami kultowej VITRY, zaczęła produkować niektóre ze swoich najbardziej popularnych mebli w miniaturowych rozmiarach. Teraz sofe KLIPPAN, regał EXPEDIT, stolik LACK, fotel IKEA PS VAGO, dywan w czarno-białe pasy STOCKHOLM czy poduszki w kształcie serca FLAMNIG można zmieścić w dłoni.

Z opakowań miniaturek można zrobić domek dla lalek

Nawet opakowania miniaturek mebli IKEA mają zachęcać i służyć do zabawy – można z nich zbudować cały domek dla lalek, wyciąć i pokolorować lampę, zegar, książki czy ramki na lustra i obrazki. Miniatury mają zachęcać dzieci do kreatywności, poznawania produktów, a przede wszystkim do dobrej zabawy.

Ile kosztują miniaturki mebli IKEA?

Wszystkie meble i dodatki IKEA stanowią zestaw HUSET, czyli po polsku dom i są zrobione w skali 1:15. Zestaw kosztuje ok. 40PLN czyli nie są to modele kolekcjonerskie, jak w przypadku VITRY, a służące naprawdę do zabawy. Teraz lalki będą miały takie same domki jak ich właścicielki. Neonowa kolorystyka zestawu nawiązuje do tegorocznych trendów meblarskich. Kolekcja miniaturowych mebli HUSET zadebiutowała w tegorocznym katalogu IKEA 2014.

Zobacz cały katolog IKEA 2014.

Autor: Monika Czerwińska - Konarska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 18.09.2013 17:01

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.