archirama.pl

Meble z designem ludzkich organów. Meble piękne i nowoczesne, czy makabryczne?

Nowoczesne meble z designem czerpiącym z ludzkich organów znaleźliśmy na portalu dekoteria.pl. Meble inspirowane ludzką anatomią nadają się do aranżacji wnętrz, czy tylko popis projektantów i architektów wnętrz ?

Fotel z układem krążenia

Fotel z układem krążenia mógłby służyć do nauki anatomii.

Fot: źródło dekoteria.pl

Z mebli w stylu ludzkich organów studenci medycyny mogliby się uczyć anatomii. Fotel przypominający mózg, czy wytapicerowany schematem układu krążenia. To naprawdę ciekawa inspiracja i oryginalne dodatki dla osób urządzających i aranżujących wnętrza. Ale czy pomysł designerów przyjmie się? Czy takie meble nadają się do salonu albo sypialni?

>> Zobacz meble w stylu ludzkich organów na dekoteria.pl i oceń sam

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: źródło dekoteria.pl
Data publikacji: 14.09.2012 11:21

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.