archirama.pl

Nowoczesny design. Designerskie dodatki w stylu natury

Nowoczesny design sięga po naturalne materiały. Lampy, zegary i meble z drewna doskonale komponują się z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu.

Design z naturalnych produktów

Naturalne produkty z powodzeniem można wykorzystywać do tworzenia mebli i ozdób z nowoczesnym designem 

Fot: Authentic Desing

Ten styl można by nazwać eko. Zamiast plastyku powrót do natury - drewna i korzeni. Ale gadżety i dodatki wykonane z naturalnych materiałów wcale nie muszą determinować całej aranżacji wnętrza. Bo designerskie przedmioty, jak meble czy lampy, wykonane z naturalnych materiałów znakomicie mogą wpisać się w nowoczesny styl wnętrza.

To nie są tylko dodatki do luksusowego domku letniskowego. Design z naturalnych materiałów równie dobrze pasuje do biura, hotelu restauracji czy mieszkania. To design o uniwersalnym charakterze. Authentic Desing podkreśla, że wyjątkowość ich produktów bierze się nie tylko z użytych materiałów – firma do produkcji swoich przedmiotów używa drewna winnego, korzeni i pni drzew – ale z ich w pełni ręcznego wykonania.

>>Rewolucja w polskich biurach – intymność, kolory i gry komputerowe

Dzięki takiemu zestawieniu lampa, stolik czy inne dodatki odznaczają się oryginalnym wzornictwem, będącym kombinacją rzemieślniczego rękodzieła i naturalnych wzorów drewna. Materiały nie będące w pełni naturalne też są spod znaku eko i poddają się recyklingowi. Dzięki temu dekoracje są przyjazne środowisku. A do was przemawia ten naturalny design?

Autor: Authentic Design, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Authentic Desing
Data publikacji: 21.06.2012 10:57

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.