archirama.pl

Polski przedmiot pożądania: płytki ceramiczne Kostka

Płytki ceramiczne Kostka to ceramika łazienkowa wykorzystująca pospolity kształt betonowej kostki typu Behaton. Opatrzony i banalny wzór przenieśli wprost z ulicy do wnętrza projektanci z Designlab, nadając mu nowych znaczeń i doprawiając szczyptą ironii

Płytki ceramiczne Kostka projektu studia designlab

Płytki ceramiczne Kostka projektu studia designlab

Fot: Honorata Kawecka dzięki uprzejmości pracowni

Designlab to założony pięć lat temu w Wielkiej Brytanii zespół projektowy, który obecnie pracuje w Polsce. Istotą działalności grupy jest eksperyment. Pracownia zrealizowała wiele projektów wnętrz, mebli i produktów – od dużych przestrzeni użyteczności publicznej po przedmioty mieszczące się w dłoni. Trzon grupy stanowią Magdalena Czapiewska oraz Karol Murlak, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Falmouth College of Art, działający przy wsparciu Grzegorza Nawackiego.

Płytki ceramiczne Kostka - wymiary: 19,5 x 15,5 cm, cena 23 zł za sztukę, zamówienia na www.designlab.com.pl

Źródło: "Architektura-murator" 10/2010
Autor: red.
Zdjęcia: Honorata Kawecka dzięki uprzejmości pracowni
Data publikacji: 13.06.2011 16:48

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.